Máme tady další tipy na akční zboží a tentokrát půjde o 2 drony a 3D tiskárnu Anet A6. Opět je k dispozici jen omezený počet kusů a po jejich vyprodání cena vzroste na původní hodnotu.

Začneme skládacím dronem JJRC H37 Mini Baby Elfie, který koupíte zde za 19,99$. Slevový kód je ve tvaru GB11.11Deal64. Mini Baby Elfie jsme vám představili v tomhle článku, kde zjistíte, že je vybaven HD kamerou, barometrem a rozměry ve složeném stavu jsou 11,3 x 5,7 x 3 cm.

JJRC H37 Mini Baby Elfie

Druhým dronem je Hover Camera Passport. I o tomto jste se mohli dozvědět více například zde. Jde o bezpečný selfie dron s krytými vrtulemi a 13 MPx kamerou. Mozkem dronu je poněkud netradičně procesor Snapdragon 801, který je znám především ze smartphonů.

Cena s kupónem HoverC je nastavena na 299$ a koupíte zde.

Bonusovým tipem je 3D tiskárna Anet A6. Ta má tiskovou plochu 22 x 22 x 25 cm a zvládne tisk z ABS, PLA i HIPS. Kromě toho s ní zvládnete i tisk z paměťové karty, bez nutnosti připojení k PC.

Tiskárnu Anet A6 koupíte zde a s kupónem 3DANET6 vyjde na 169,99$.

Nic vás nezaujalo a nebo je kupón neplatný? Nic se neděje, napište nám do komentářů o co máte zájem a pokusíme se vám zajistit nový kupón. Také se můžete podívat na záložku Aktuální slevy.