Hover Camera, JJRC H37 Mini a 3D tiskárna Anet A6 opět levněji

Líbil se vám článek? Sdílejte ho!

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email
Anet A6

Máme tady další tipy na akční zboží a tentokrát půjde o 2 drony a 3D tiskárnu Anet A6. Opět je k dispozici jen omezený počet kusů a po jejich vyprodání cena vzroste na původní hodnotu.

Začneme skládacím dronem JJRC H37 Mini Baby Elfie, který koupíte zde za 19,99$. Slevový kód je ve tvaru GB11.11Deal64. Mini Baby Elfie jsme vám představili v tomhle článku, kde zjistíte, že je vybaven HD kamerou, barometrem a rozměry ve složeném stavu jsou 11,3 x 5,7 x 3 cm.

JJRC H37 Mini Baby Elfie

Druhým dronem je Hover Camera Passport. I o tomto jste se mohli dozvědět více například zde. Jde o bezpečný selfie dron s krytými vrtulemi a 13 MPx kamerou. Mozkem dronu je poněkud netradičně procesor Snapdragon 801, který je znám především ze smartphonů.

Cena s kupónem HoverC je nastavena na 299$ a koupíte zde.

Bonusovým tipem je 3D tiskárna Anet A6. Ta má tiskovou plochu 22 x 22 x 25 cm a zvládne tisk z ABS, PLA i HIPS. Kromě toho s ní zvládnete i tisk z paměťové karty, bez nutnosti připojení k PC.

Tiskárnu Anet A6 koupíte zde a s kupónem 3DANET6 vyjde na 169,99$.

Nic vás nezaujalo a nebo je kupón neplatný? Nic se neděje, napište nám do komentářů o co máte zájem a pokusíme se vám zajistit nový kupón. Také se můžete podívat na záložku Aktuální slevy.

 

%d bloggers like this: