Kupóny na dron DJI Spark jsou zpět a nově i s nižší cenou. Teď koupíte DJI Spark Fly More Combo za krásných 549$. Nechybí samozřejmě ani slevy na další DJI drony, o které se s vámi rádi podělíme.

K dispozici máme slevové kupóny na ty nejoblíbenější DJI drony, mezi které patří DJI Spark, DJI Mavic Pro, DJI Mavic Pro Platinum a Phantom 4 Pro. Na Mavic Air prozatím kupón nemáme, ale věříme, že bude brzy k dispozici.

DJI Mavic Air kamera a senzory - DJI drony

Pokud se v nabídce těchto dronů ztrácíte, tak mrkněte sem, kde najdete jejich srovnání dronů od DJI. Snadno si pak vyberete ten správný.

Teď už vám prozradíme kde a za jaké ceny koupíte DJI drony.

DJI Spark koupíte za 399$ (kupón HKSpark)Spark Combo za 549$ (kupón HKsparkC)DJI Mavic Pro Fly More Combo za 1049$ (kupón HKmavicC)DJI Mavic Pro za 859$ (kupón HKDJIM) a DJI Phantom 4 Pro za 1289$ (kupón HKPhantom4), Mavic Pro Platinum za 1249$ (kupón HKplatinum) a konečně DJI Mavic Pro Platinum Combo za 1199$ (kupón HKPJTZ).

Při koupi využijte výhod dopravy EU Express, kdy za vás prodejce uhradí DPH i clo. Pokud bude nějaký ze slevových kódu neplatný a nebo máte zájem o jiný produkt, neváhejte nám napsat a zařídíme to.