DJI Spark Fly More Combo za 549$ a další super ceny na DJI drony

Líbil se vám článek? Sdílejte ho!

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email
DJI Mavic Air vs. DJI Mavic Pro vs. DJI Spark vs. Walkera Peri

Kupóny na dron DJI Spark jsou zpět a nově i s nižší cenou. Teď koupíte DJI Spark Fly More Combo za krásných 549$. Nechybí samozřejmě ani slevy na další DJI drony, o které se s vámi rádi podělíme.

K dispozici máme slevové kupóny na ty nejoblíbenější DJI drony, mezi které patří DJI Spark, DJI Mavic Pro, DJI Mavic Pro Platinum a Phantom 4 Pro. Na Mavic Air prozatím kupón nemáme, ale věříme, že bude brzy k dispozici.

DJI Mavic Air kamera a senzory - DJI drony

Pokud se v nabídce těchto dronů ztrácíte, tak mrkněte sem, kde najdete jejich srovnání dronů od DJI. Snadno si pak vyberete ten správný.

Teď už vám prozradíme kde a za jaké ceny koupíte DJI drony.

DJI Spark koupíte za 399$ (kupón HKSpark)Spark Combo za 549$ (kupón HKsparkC)DJI Mavic Pro Fly More Combo za 1049$ (kupón HKmavicC)DJI Mavic Pro za 859$ (kupón HKDJIM) a DJI Phantom 4 Pro za 1289$ (kupón HKPhantom4), Mavic Pro Platinum za 1249$ (kupón HKplatinum) a konečně DJI Mavic Pro Platinum Combo za 1199$ (kupón HKPJTZ).

Při koupi využijte výhod dopravy EU Express, kdy za vás prodejce uhradí DPH i clo. Pokud bude nějaký ze slevových kódu neplatný a nebo máte zájem o jiný produkt, neváhejte nám napsat a zařídíme to.

%d bloggers like this: