Eachine EV200D – zatopí Eachine s novými FPV brýlemi konkurenci?

Líbil se vám článek? Sdílejte ho!

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email

Eachine před pár dny oznámil nové FPV brýle Eachine EV200D, kterými zaútočí na zavedené hráče jako jsou Fatshark a nebo Skyzone se svými Sky03 3D. Tyhle brýle nejsou nástupci nedávno uvedených EV100, ale jsou TOP modelem, čemuž odpovídají i specifikace.

Eachine EV200D nabídnou 2 HD displeje a 42° FOV

FPV brýle Eachine EV200D disponují 2 displeji s rozlišením 1280 x 720 pixelů a FOV je 42°. Poměr stran je volitelný a na výběr je standardních 16:9 nebo 4:3. IPD lze nastavit v rozmezí 56 – 72 mm a lze použít i dioptrické vložky. Třeba ty od Fatsharku s kterými jsou brýle kompatibilní.

Do brýlí se vejdou i 2 diverzitní přijímače, větráček, který zamezí orosení skel a samozřejmostí je i podpora 3D režimu. Ten využijete i doma, protože je zde i HDMI vstup, díky kterému si v brýlích pustíte film a nebo zahrajete hry.

Vestavěný DVR rekordér si poradí i s nečekaným odpojením od zdroje energie a stihne záznam automaticky uložit.

Napájení zajišťuje přibalená 2S baterie, ale v případě nouze můžete použít i powerbanku.

Brýle budou již brzy v prodeji a to jak v bílé, tak i černé. Kromě toho lze zvolit ze 2 variant. Ta levnější vyjde na 279,99$ a její součástí jsou jen samotné brýle. Když obětujete 299,99$ tak dostanete brýle i 2 true diverzity přijímače. Eachine EV200D koupíte  zde.

Zdroj: drone-maniac.com

%d bloggers like this: