Dron Geniusidea Follow s procesorem Snapdragon ve slevě

Líbil se vám článek? Sdílejte ho!

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email
Geniusidea Follow

Dron Geniusidea Follow není úplnou novinkou. Jedná se o selfie koptéru s výkonným procesorem Snapdragon 801 a 13 MPx snímačem. O tomto selfie dronu jsme už jednou psali, pamatujete si? Pokud ne, tak v tomto článku se dozvíte detailní specifikace a já je dnes jen krátce shrnu.

Dron GeniusIdea Follow je osazen starším, ale stále výkonným procesorem Snapdragon 801. Jeho čtyři jádra jsou taktována na 2,3GHz, grafickým čipem je Adreno 330 a asistuje jim paměť RAM o velikosti 2GB. Optický snímač je model Sony IMX 214 s rozlišením 13MPx. Tento HW si poradí se záznamem ve 4K/30 fps.

Dron Geniusidea Follow funkce

Tento stroj umí Follow me mód, plánování trasy letu, rozpoznávání obličeje, reaguje na gesta a tak dále. Dosah pro ovládání by měl být až 100 metrů, což by pro jeho účely mělo dostačovat. Hmotnost činí 270 gramů a výdrž na baterii je až 20 minut.

V podstatě se jedná o schopného konkurenta DJI Spark, jenž byl nedávno představen. GeniusIdea je ale o poznání levnější a s kupónem ”rc18off” vyjde na 333,46 dolarů. Koupíte jej zde.

%d bloggers like this: