Nemohlo nám uniknout, že slevy v EU skladech se těší velké oblibě. Není se vlastně čemu divit. Oproti nákupu z Číny se nemusíme obávat strašáka v podobě DPH a navíc je objednávka většinou do týdne doma. Dnes vám teda opět představíme několik zajímavých akcí.

Asi už vás nepřekvapí přítomnost skládacího dronu JJRC H37 Elfie, jenž koupíte zde za 44,20$. V našem výběru nemůžou chybět populární drony XK. Začneme nejlevnějším z nich a to XK X250 s 5,8 GHz FPV přenosem. Ten jsme nedávno testovali a zde je recenze. Z EU skladu za něj zaplatíte 71,99$ včetně poštovného.

XK Alien X250 RR

Další dron od XK je model s označením X251. Ten byl u nás také na recenzi a kolega má stále 2 kousky doma. Z EU skladu za něj zaplatíte 99,37$.

XK X251

Poslední z XKček je X300, která také disponuje video přenosem na frekvenci 5,8 GHz. Myslím, že se jedná z těchto 3 o nejlepší volbu. Momentálně vás vyjde na necelých 145 dolarů.

porce slev

Vrhneme se na akční kamery, kde můžeme s čistým svědomím doporučit SJCAM SJ5000x, kterou koupíte zde za 124,39$. Pokud chcete vědět o této kamerce víc, určitě si přečtěte naši recenzi.

V EU skladu je toho ale mnohem více. Celou nabídku si prohlédnete zde.