Společnost DJI sice přednedávnem vyrukovala s novými drony DJI Mavic 2 Pro a Mavic 2 Zoom, ale i tak jsou starší modely stále atraktivní a to hlavně klesající ceně. Dnes vám prozradím, kde seženete DJI Mavic Air i Combo variantu za skvělou cenu.

Dron DJI Mavic Air má skládací konstrukci a hlavní předností je 1/2.3 palcový CMOS snímač s rozlišením 12 MPx a maximální rozlišení videa je až 4K/30 fps, respektive FullHD/120 fps. Maximální bitrate je až 100Mbit/s, FOV 85° a kamera je stabilizována za pomocí 3 osého gimbalu. Záznam se ukládá na integrovanou, 8 GB paměť, která lze dále rozšířit paměťovou kartou. Fotografie lze ukládat i ve formátu RAW, což oceníte při postprodukci. Nechybí ani senzory pro detekci překážek, kterým se dron dokáže sám vyhnout.

slevový kód na DJI Mavic Air Fly More Combo

Základní balení vás vyjde na 689$. Stačí jen zadat slevový kód GB$THRCDJA. Pokud toužíte po Combo variantě, tak si připravte 849$ a nezapomeňte použít slevový kód GB$THAIR08. U obou produktů můžete využít dopravy EU Express, kdy za vás prodejce uhradí veškeré celní poplatky.