ZeroTech Dobby-AL – nástupce oblíbeného Dobby

Líbil se vám článek? Sdílejte ho!

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email
Zerotech oznámil nástupce oblíbeného Dobby

Na svém Facebookovém profilu oznámil výrobce dronů Zerotech, nástupce oblíbeného Dobby, který označuje jako Zerotech Dobby-Al. Zerrotech Dobby byl jedním z prvních kapesních koptér určených, aby sloužili jako osobní selfie asistent. Určitě si ještě vzpomenete na fotku, se kterou nám byl prezentován, prostě selfietko do kapsy.

Zerotech oznámil nástupce oblíbeného Dobby – ZeroTech Dobby-AL

Oproti avizované ceně při uvedení Dobby na trh se prodává podstatně dráž. I přesto jsem v sobě našel tolik drzosti a dovolil si vám jej doporučit v článku s nej drony do 500USD.

V této době se stále více rozšiřují koptéry, které jsou vybaveny kamerami schopnými pořizovat video o rozlišení 4K. To Dobby neumí a tak chce výrobce nabídnout jeho nástupce, který by již touto schopností měl disponovat. Dobby-Al již nebude vybaven řídící elektronikou určenou pro několik generací zastaralé mobilní telefony, ale Xilinx Zynq® SoC. To by mělo pomoci naplnit vysoké ambice výrobce s nadcházejícím modelem. Zerotech se dokonce vychloubá, že díky tomu bude mít schopnost vnímat okolí, chápat záměry uživatele a pomáhá zajistit stabilitu a odolnost.

ZeroTech Dobby-AL

To vše bude korunováno vylepšenou konstrukcí a kvalitnější stavbou těla.

Více informací zatím nemáme, ale když opět něco zjistíme, podělíme se s vámi. Kdybyste však zjistili něco vy, neváhejte se s námi i dalšími čtenáři podělit.

%d bloggers like this: