O DRL jsme si již nějaké základní informace sdělili zde. Také jsme se dozvěděli o Drone Racing Championschip (MultiGP), které se můžete zúčastnit i vy. A nyní se k nám dostali nějaké další informace k nadcházející sezóně The Drone Racing League 2017.

Co bychom měli vědět a co je nového u The Drone Racing League 2017?

DRL Alianz World Championship 2017

Od června letošního roku opět startuje další ročník. DRL má nového generálního sponzora, kterým se stala společnost Alianz. Tato závodní série budek vidění opět i na televizních obrazovkách ESPN, Sky Sports a Prosieben MAXX. 16 pilotů si navzájem poměří své síly na šesti závodních tratích. Poletí se na tratích v Miami, New Orleans, Atlantě, Bostonu, Mnichově a v Londýně.

FPV video jako lákadlo na sezónu 2017

A ještě jedno jen pár hodin mladé.

 

The DRL Racing Simulator

Na webových stránkách DRL je ke stažení zdarma The DRL Racing Simulator v upgradované verzi. Po jeho instalaci si můžete vyzkoušet své schopnosti a ty následně porovnat s ostatními. Je to výborná aplikace, ve které se formou hry můžete naučit citlivému ovládání závodní koptéry. Až se zorientujete, můžete věnovat další čas studiu a učení se nejrůznějších triků v TRICK WIKI.

V simulátoru přibyly nové tratě.

A ještě video, jak nastavit Spektrum DX6.

Bud Light DRL 2017 Tryouts

21. ledna 2017 konala v New Yorku akce s názvem Bud Light DRL 2017 Tryouts. 24 nejlepších hráčů bylo pozváno, aby si mohli poměřit síly s opravdovými závodníky. A vítězi tohoto zápolení bylo přislíbeno 75000USD jako jednorázová odměna a sponzorství pro závodní sezónu 2017. Asi jsem ale špatně hledal, protože jsem o průběhu ani vítězi nenašel vůbec žádnou informaci. Budu rád, pokud o tom máte nějaké informace vy a podělíte se s námi. Jediné co víme je to, že to musela být celkem solidní párty.

The Drone Racing League 2017

Báječní muži na létajících strojích

Jedna z věcí, které se mi na této lize líbí je to, že všichni létají se stejnými stroji a liší se jen barvou osvětlení LEDek. To je dobré pro viditelnost a také identifikaci pilota. Karbonové šasi chrání citlivou elektroniku a také je zde přítomna HD kamera. Model Racer1 byl vybaven 30A ESC a motory Cobra 2208 200KV. Model Racer2, se kterým se létalo již v loňském roce. Regulátory jsou 20A jsou párovány s motory Cobra 2204 2300KV. Jsem zvědavý, zda se letos bude létat na novém stroji nebo zůstane loňská specifikace.

Nezbývá než dodat: START YOUR PROPS

 

Zdroj: AlianzDRL