Svátek zamilovaných se blíží a nevyhne se ani fanouškům dronů, koptér a všech možných létátek. Ať již žijete v páru nebo si pomýšlíte na někoho, je i den svatého Valentýna ten pravý, kdy své city můžete projevit. Znovu jsem brouzdal po DJI storu, zda opět něco nevyřadili z nabídky nebo jestli se tam snad neobjevila nějaké novinka. Ani jedno jsem tam nenašel. Ale zato jsem našel akční nabídkou pro svatý Valentýn 2017 s DJI.

Svatý Valentýn 2017 s DJI

V posledních desetiletích nám stále častěji a výrazněji vnucují prodejci a výrobci svou kapitalistickou interpretaci některých dní v roce. Nebo dokonce takové příležitosti k obdarování zakoupeným dárkem sami vymýšlejí. A dělají z toho mezinárodní dny bezhlavého utrácení za věci, které by snad ani jinak nikdy nikdo při smyslech nepořídil. Mně se v tuto chvíli například vybavil zelený mimoň, jak nás ze všech médií každoročně co čtvrthodinu skřehotavým hlasem láká na Letní Vánoce. Nebo výmysl jménem Black Friday. I když tyto dva týdny výhodných nákupů dokáže kdekdo využít k někdy opravdu výhodnému nákupu nějaké užitečnosti.

Někoho naplňuje vědomí toho, že jej někdo opravdu miluje. Jiný ocení například vlastnoručně vyrobenou záložku do knihy. A jsou i tací, kteří opovrhují vším, co nestálo násobek průměrné mzdy. Ale nyní nezáleží na tom, jaký postoj kdo zaujímá ke konkrétnímu pojetí. To protože nám velmi oblíbený a asi největší výrobce dronů pro osobní použití na světě nabízí svou akční nadílku. Jak tedy vypadá svatý Valentýn 2017 s DJI? Nejlevnější to nebude, ale jisto jistě může potěšit nejen piloty a kameramany.

Tato prodejní akce započala 5.2.2017 a trvá do půlnoci (PST) 14.2.2017.

K objednávce DJI Phantom 4 PRO obdržíte limitovanou edici Ferrero Rocher Valentine’s Day v dárkovém balení.

Svatý Valentýn 2017 s DJI

Po zakoupení DJI Phantom 3 Standard obdržíte limitovanou edici dárkového setu ke dni svatého Valentýna.

Svatý Valentýn 2017 s DJI

V této akci jsou také zahrnuty ruční stabilizátory řady Osmo. K Osmo Mobile obdržíte náhradní akumulátor a také limitovanou edici dárkového setu ke dni svatého Valentýna. A ke stabilitované kameře s 3,5x optickým zoomem Osmo+ dostanete s příplatkem 50EUR Osmo Z-Axis a nebo set se sportovním příslušenstvím za zvýhodněnou cenu.

Pokud byste však chtěli někoho blízkého potěšit kvadroptérou DJI Mavic Pro, jistě bude mít velkou radost i pokud jej objednáte za stávající cenu bez jakéhokoliv dárku navíc.

Svatý Valentýn 2017 s DJI

Mě osobně by asi nejvíce zajímalo, jaká je limitovaná edice Ferrero Rocher Valentine’s Day v dárkovém balení. A protože Tě lásko moje miluji, byl bych ochoten se s tebou i o ty cukrovinky podělit. 😉

 

Zdroj: DJI