Slunečné jarní dny přímo vybízejí k tomu, abys prohnal svůj dron pod sytě modrým nebem. Ale ouha, tvůj dron nepřežil zimní měsíce? Nezoufej, nyní můžeš získat zcela zdarma úžasnou vychytávku – Dron Eachine H99W. Co je na něm tak zajímavého?

Tento unikátní stroj představuje kombinaci klasického ovládání a řízení pomocí mobilního telefonu. Rovněž je vybaven systémem FPV (First Person View), který umožňuje pohled přímo z kabiny modelu, což umocňuje autenticitu leteckého zážitku. Ke dronu rovněž obdržíš ovladač, USB kabel, náhradní vrtule, ochranné oblouky, stejně tak jako nářadí na jeho sestavení.

Jak jej získat? Postačí ti k tomu foťák a trochu kreativity.

Vyhlašujeme žhavou jarní soutěž s názvem Děti oblohy. Jak na to?

  1. Dej like naší FB, Google+ či twitterové stránce.
  2. Dej like stránce Gizchina.cz na FB, Google+ či na twitteru.
  3. Vyfoť originální foto, vztahující se k tématu Děti oblohy. Co to asi bude? Dechberoucí foto pořízené tvým dronem ve výškách? Nebo něco naprosto jiného? Necháváme na tobě, fantazii se meze nekladou.
  4. Fotku zveřejni na jedné ze sociálních sítí stránky Drony-kamery.cz pod tento soutěžní příspěvek.

Čím více liků u své soutěžní fotografie získáš, tím větší máš šanci na výhru! Do finále postoupí 5 snímků s nejvíce like. Z těchto 5 snímků následně odborná porota, složená z členů redakce Drony-kamery.cz, vybere vítězný snímek. Nezapomeň, že vyhrává nejoriginálnější fotka.

Uzávěrka soutěže je 8.5. 2016 ve 23:59 hod.