GoPro Hero 5 se blíží – první úniky

Líbil se vám článek? Sdílejte ho!

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email

Je jisté, že tenhle rok se dočkáme nové GoPro kamery. Ta ponese název GoPro Hero 5 a bude tou nejlepší kamerou jakou kdy společnost GoPro vyrobila.

GoPro je stále špičkou v oboru a i když se konkurence snaží, tak na GoPro stále ztrácí. I přes to si ale společnost nevede moc dobře. Cena akcií klesá a právě představení GoPro Hero 5 společně s dronem Karma by to mělo změnit.

Hero 5 má nově disponovat LTE připojením, což umožní sdílení či ukládání videí do cloudu i bez smartphonu. Vybavena bude některým z procesorů producenta Ambarella. Ve zdroji se zmiňuje čipset A9SE, osobně si ale myslím, že bude použit mnohem výkonnější čipset H2 s možností záznamu ve 4K a to, podržte se, při 120 snímcích za vteřinu. Upgrade se nevyhne ani baterii, která by měla mít kapacitu 2800 mAh a změn se dočká údajně i design, jenž by se měl inspirovat u GoPro Hero 4 Session.

GoPro-HERO-5-News_c4813855-5ab5-450e-b5ec-a64f0c5af933

Termín představení je také předmětem spekulací, jenž naznačují květen nebo nejpozději červen tohoto roku. Cena v rozmezí 450 – 500 dolarů zřejmě nikoho nepřekvapí.

[zdroj]

%d bloggers like this: