Preview Hubsan FPV X4 Brushless – malý, ale šikovný

Líbil se vám článek? Sdílejte ho!

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email

Do našich sítí se nám konečně podařilo lapit dron. Jedná se o kvadrokoptéru Hubsan FPV X4 Brushless, kterou nám zapůjčil samotný výrobce.

Hubsan FPV X4 Brushless je výborně vybavený dron s 5,8 GHz FPV přenosem videa, pozičním systémem GPS, barometrem a také funkcí follow me. Co to znamená? Především to, že let s tímto strojem zvládne i začátečník. Ovládání tohoto stroje je snadné a po pár minutách jej zvládne i člověk bez zkušeností. Letovými vlastnostmi se budeme zabývat až v recenzi a dnes se podíváme na obsah balení a trošku nakousnu i design a zpracování.

Specifikace:

  • hmotnost: 410 gramů
  • rozměry: 22 x 22 x 7 cm
  • kamera: 1920 x 1080/30 fps
  • motory: bezkartáčové, KV1650 PM1806
  • baterie: 2300 mAh, doba letu až 20 minut
  • dosah: 300 metrů
  • Ostatní: GPS, barometr, headless mód, follow me, 5,8 GHz FPV, automatický návrat domů

OBSAH BALENÍ

Balení dronu je podobné jako u výrobce DJI. Krabice je vybavena plastovým držákem, je pevná a působí minimalistickým dojmem. Uvnitř je pak téměř vše, co potřebujeme k prvnímu letu. Najdeme dron, baterii, vysílač, dvě kompletní sady vrtulí, klíč k upevnění vrtulí, nabíječku, anglický návod a microUSB kabel. Je nutné dokoupit microSD kartu a AA baterie. Doporučuji na bateriích nešetřit, nevyplatí se to.

KONSTRUKCE A ZPRACOVÁNÍ

Dron Hubsan FPV X4 Brushless je zpracován z pevného a na dotek příjemného plastu. K dostání je jak v černo-zlatém, tak bílo-zlatém provedení. K testování dorazila bílo-zlatá kombinace, která jde v terénu vidět mnohem lépe a dle mého také mnohem lépe vypadá.

Více si povíme v brzké recenzi.

%d bloggers like this: