O akční kameře Elephone Elecam Explorer Pro jsme si už něco málo psali třeba tady a nebo tady. Tato kamerka umí mluvit několika jazyky a Elephone nyní hledá nové, příjemné hlasy, které by uživatele informovali o aktuálně prováděných operacích.

Chcete i vy vlastnit akční kameru, která na vás bude mluvit vlastním hlasem? Není nic jednoduššího než kliknout sem, vybrat si jazyk, který je vám nejbližší (angličtina, němčina, ruština, francouzština, italština, španělština, portugalština a nebo čínština), namluvit tyto hlasové příkazy a nahrát je na výše uvedenou stránku ve formátu MP3. Mezi jednotlivými příkazy udělejte alespoň dvou sekundovou mezeru a to vše nejpozději do 25. března/marca.

Následně porota vybere z každého jazyka jednoho vítěze, který v budoucnu obdrží všechna nová zařízení Elephone Elecam a dostane trvalé členství v Elephone VIP klubu, což mu umožní čerpat různých výhod. Nejposlouchanější a nejlépe hodnocený hlas pak získá kameru Elephone Elecam Explorer Pro. Nějaký ten bonus dostanou ale všichni, kteří se zapojí a to 20$ slevu na nákup této kamery a také její předností odeslání. Za sdílení se vám pak u pokladny odečte 10$.

[zdroj]