Společnost DJI oznámila, že v příštích několika týdnech uvede na trh ne jeden, ne dva, ale hned tři nové produkty. V kuloárech se šíří zvěsti o tom, co by to mohlo být. Jsme si celkem jisti, že se jedná o dron DJI Mavic 3 Pro a akční kameru DJI Action 2. Co bude 3. novinka z dílen DJI? To nevíme.

Na Twitteru DJI se objevil tweet s komentářem “Good Things Come in Threes.” (Dobré věci přicházejí ve třech) spolu se třemi daty – 20. října, 27. října a 5. listopadu – zobrazenými také v grafice s ikonami naznačujícími, co by mohlo být jednotlivé uvedení na trh.

Největší zájem vzbudilo vydání dronu DJI Mavic 3 Pro, jenž by mohl být představen 5. listopadu. DJI stojí téměř za všemi nejlepšími drony současnosti a v sázce je poměrně hodně.

27. října by mohla být představena akční kamera DJI Action 2. Všechny dosavadní spekulace ukazují na modulární konstrukci. Spekulace dále naznačují, že kamera bude dostupná ve dvou verzích – Dual Screen Combo a Power Combo. Obě pak nabídnou 4K video při 120 snímcích za sekundu s úhlem záběru 155°.

Co DJI ale představí 20.října? Grafika ukazuje jen tlačítko “Record”, které je ale k vidění téměř na všech produktech od DJI. Nezbývá teda, než ještě chvilku počkat.

[zdroj]