Exkluzivní sleva na DJI FPV dron

Líbil se vám článek? Sdílejte ho!

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email

Dron, který má dostat FPV letání mezi širokou veřejnost? To je nedávno představený dron DJI FPV, který dosahuje rychlosti až 140 km/h. Ten byl představen teprve před pár dny a my už pro vás máme exkluzivní slevu na DJI FPV dron, kdy ušetříte cca 4500 Kč. Dron je totiž v předprodeji na Banggoodu za 1399$. Ve spojení s dopravou EU Priority Line, kdy za vás prodejce uhradí případné DPH tak ušetříte poměrně výraznou částku.

Záběry pořídíte pomocí 4K kamery s úhlem záběru 150° v maximálním rozlišení 4K/60fps. Při snížení na FullHD se pak dostaneme až na 120fps s datovým tokem 120 Mbps. Stabilizaci má na starosti funkce Rocksteady. Dron je s váhou 795 gramů poměrně těžký, ale zase nabídne výdrž až 20 minut na baterii. Ta je složena z 6 článků, má kapacitu 2000 mAh a váží 295 gramů. Celkové rozměry dronu, včetně vrtulí, jsou 255×312×127 mm.

sleva na dron DJI FPV Combo

Zrychlení z 0 na 100 km/h zvládnete za vteřiny, ale není se čeho bát. Na ovladači najdete bezpečnostní tlačítko, které dron v případě potíží zastaví. K dispozici je i GPS a přední a spodní senzory. Díky tomu by mělo být ovládání mnohem snažší než u běžných FPV dronů.

Jak jsme už psali, tak cena na Banggodu je nastavena na 1399$ a v ceně dron DJI FPV, brýle DJI FPV Goggles V2, ovladač a pár drobností. Dron také můžete zakoupit přímo v DJI Store, kde je sice vyšší cena (1349€), ale rychlejší dodání.

%d bloggers like this: