Necháváte nákup dárků na poslední chvíli? Rozhodně v tom nejste sami a pokud plánujete dárky kupovat online, tak nám v podstatě zbývá už jen 7 dnů. Dopravci toho mají nad hlavu a většina prodejců garantuje doručení do Vánoc pouze pro objednávky do 15.12.

Ono se to lehce řekne, ale co koupit? Na trhu je toho hodně a jelikož má Heuréka spoustu dat o nakupujících, tak ví, co letos bude Ježíšek rozvážet. Tipy na dárky si můžete filtrovat podle pohlaví, věku, ceny a kategorie. K dispozici je i přehled oblíbených dárků a to by bylo, aby jste si nevybrali.

dárky na poslední chvíli

Využít můžete i tlačítko “Koupit na Heuréce“, kdy kupujete pouze od ověřených prodejců a navíc můžete pořídit různé zboží od více prodejců: Nemusíte tak “obíhat” více e-shopů a registrovat se na každém z nich. Navíc Heuréka slibuje hladké vyřešení problémů v případě nespokojenosti a vrácení nepoškozeného a nerozbaleného zboží do 3 měsíců od nákupu.

Pokud hledáte inspiraci, tak se podívejte na tuto stránku tuto stránku, kde najdete vánočního rádce se spoustou skvělých tipů. Ten vám poradí a vybere ty správné vánoční dárky, s kterými zazáříte.