Xiaomi Fimi Palm – levná konkurence pro DJI Osmo Pocket

Líbil se vám článek? Sdílejte ho!

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email
Xiaomi Fimi Palm

DJI se před časem vytasilo se skvělou kamerkou DJI Osmo Pocket s mechanickou stabilizací a opravdu malými rozměry. Nedalo nám to a kamerku jste si také otestovali a vedla si překvapivě dobře. Teď se ale na trhu objevila konkurence s názvem Xiaomi Fimi Palm, která se nápadně podobá Pocketu.

Ve srovnání s DJI Osmo Pocket má Xiaomi Fimi Palm několik předností. Je to například integrované Bluetooth a WiFi, integrovaný stativový závit, 5osý joystick přímo na kamerce a taky 1000 mAh baterie, která by měla vystačit na 240 minut provozu. Obě kamery pak mají 12 MPx senzor, jen Fimi Palm natáčí v maximálním rozlišení 4K/30fps, oproti Osmu, které si poradí se 4K/60fps.

Xiaomi Fimi Palm

Fimi pak také zvládá sledování objektů nebo třeba FPV režim a také nabídne FOV 128° a displej má úhlopříčku 1,22 palce, rozlišení 240×240 px a svítivost 600 nitů.

Xiaomi Fimi Palm

Rozměry kamerky jsou 30,5 x 22,7 x 127 mm při váze pouhých 120 gramů. Kamerku Xiaomi Fimi Palm nyní koupíte jen za 199$. Stačí kliknout sem a při nákupu zvolit dopravu EU Priority Line, kdy za vás prodejce automaticky zaplatí DPH a veškeré celní poplatky.

%d bloggers like this: