Pro náročné uživatele představila společnost DJI drony Mavic 2 Pro a Mavic 2 Zoom a pro hobíky a méně náročné uživatele to znamená dobré zprávy. Ceny starších dronů padají a jsou na historickém minimu. Lákavá nabídka je aktuálně na dron DJI Mavic Air Fly More Combo, který je k dostání za rekordně nízkou cenu.

DJI Mavic Air disponuje skládací konstrukcí a hlavní předností je 1/2.3 palcový CMOS snímač s rozlišením 12 MPx. Maximální rozlišení pro video je 4K/30 fps, respektive FullHD/120 fps. Maximální datový tok je až 100Mbit/s, úhel záběru 85° a kamera je stabilizována za pomocí 3 osého gimbalu, což je zárukou plynulých záběrů. Záznam se ukládá na integrovanou 8 GB paměť, která lze dále rozšířit paměťovou kartou. Fotografie lze ukládat i ve formátu RAW, což oceníte při postprodukci. Nechybí ani senzory pro detekci překážek, kterým se dron dokáže sám vyhnout.

DJI Mavic Air Fly More Combo

Cena za DJI Mavic Fly More Combo se 3 bateriemi a spoustou příslušenství je pouhých 859 dolarů. Při nákupu stačí zadat slevový kód GB-THAIRCN a zvolit dopravu EU Express,a zvolit kdy prodejce automaticky uhradí veškeré celní poplatky spojené s dovozem do ČR.