Chcete nějakou menší, ale kvalitní kvadroptéru s kamerou, od ověřeného výrobce, se solidní výbavou a za dobrou cenu? Tak to jste tady správně. Hubsan X4 H502E Desire tyto požadavky splňuje a nabízí ještě něco navíc. Ať jste úplný začátečník nebo mírně pokročilý pilot, určitě vás tento kousek potěší i díky snadné obsluze.

Toto dronítko spadá svou velikostí na pomezí kategorií mini/micro, ale všichni jistě víme, že i malé věci mohou konat velké činy. A nebo je to alespoň roztomilé. Jenže v tomto případě se jedná o kombinaci obojího a i proto si myslíme, že za vaší pozornost opravdu stojí. Balení je v sestavě RTF (Ready To Fly). Stačí tedy nabít akumulátor, doplnit čtyři mikrotužkové baterie do ovladače a můžete do vzduchu.

dron Hubsan H502E

Plastové tělo by mělo obstojně odolávat pádům, ale když to náhodou nedopadne nejlépe, jsou dostupné snad všechny možné náhradní díly. Ve výbavě nechybí ani funkce k tomu, aby se nechtěným pádům dalo předcházet. První je možnost přepínání režimů mezi „Normal“ a „Expert“. Další funkcí je jednotlačítkový návrat na místo vzletu za asistence v nadpisu zmíněné GPSky. Také je přítomna ochrana, která by měla pomoci před úletem z důvodu ztráty signálu nebo stavu hlubokého vybití akumulátoru. Dokonce je u tohoto kousku i podpora upgradu firmwaru pomocí micro USB konektoru.

Hubsan X H502E GPS

Přítomná HD kamera s rozlišením 720p umožňuje natáčet videa, ale i fotit na povel z rádia H907, které na svém displeji zobrazuje různé stavové informace. K co nejpovedenějším záběrům bude nápomocna i funkce udržování výšky a 6-osý gyroskop. A pokud se zrovna nebudete chtít zabývat natáčením úchvatných fotek a videí, může vám být tento dron k dispozici i jako zdroj zábavy a potěšení z letu. Kvalitní motory 0820 s kuličkovými ložisky ho umí rozhýbat až na rychlost 36km/h, což v kombinaci s dosahem rádia až 215 m a výdrží na nabití cca 12minut umožňuje celkem solidně se vyřádit. Pro lepší orientaci při letu za šera pomáhají 4 LED diody umístěné na spodní části motorů. Pokud se celý let povede a dostanete se až do fáze řízeného přistávání, budete dosedat na gumové podložky, které jsou umístěny pod motory.

Dron Hubsan H502E koupíte zde za 49,99$. Dron je v naskladněn v CZ skladu, takže se vyhnete platbě DPH a počítat můžete i s rychlou dopravou.