DJI Mavic Pro a Mavic Pro Platinum koupíte za neskutečně nízkou cenu

Líbil se vám článek? Sdílejte ho!

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email
DJI Mavic Pro

Podařilo se nám pro naše čtenáře zajistit slevy na nákup dronů od DJI. Jde o dron DJI Mavic ProMavic Pro Platinum a to jak v základním balení, tak i ve verzi Fly More Combo se spoustou příslušenství.

Myslím, že o těchto strojích jsme napsali už dost, ale krátká rekapitulace neuškodí. Řada Mavic nabízí nekompromisní výkon za rozumnou cenu. Jak verze Pro, tak i Platinum mají skládací konstrukci a tak při turistice nijak nepřekáží.

DJI MAVIC PRO

Kompaktní dron DJI Mavic Pro si v naší recenzi vysloužil obdiv. I přes malé rozměry toho umí tolik, co jeho větší kolegové. Mezi hlavní taháky patří 4K kamera uchycená na stabilizovaném závěsu, doba letu až 27 minut a nebo například senzory, které zabrání kolizi.

DJI Mavic Pro

Pro Mavic Pro koupíte zde a je pro něj platný slevový kód DJIMAVICGB2, který sníží cenu na 849$. DPH za vás při volbě dopravy EU Express uhradí sám prodejce. Verze Fly More Combo je k sehnání v EU skladu za 1149$.

DJI MAVIC PRO PLATINUM

DJI Mavic Pro Platinum nabízí jistá vylepšení oproti původní verzi Mavicu. Jde především o nový tvar vrtulí, který snižuje hluk až o 60% a nebo upgradované regulátory, jenž zvednou výkon až o 11% a doba letu se prodlouží až na 30 minut.

DJI Mavic Pro Platinum

Mavic Pro Platinum pořídíte zde a při aplikaci kódu DJIMAVICGB1 spadne cena na 969$. Ani tady nezapomeňte zvolit dopravu EU Express, protože tak zboží proclí sám prodejce a nemusíte se obávat dalších poplatků.

Jestli nemáte zkušenosti s nákupem z Číny, tak nám neváhejte napsat a rádi vám s nákupem poradíme. Stačí kliknout sem.

%d bloggers like this: