Podařilo se nám pro naše čtenáře zajistit slevy na nákup dronů od DJI. Jde o dron DJI Mavic ProMavic Pro Platinuma vybavený DJI Mavic Pro Platinum ve verzi Fly More Combo.

Myslím, že o těchto strojích jsme napsali už dost, ale krátká rekapitulace neuškodí. Řada Mavic nabízí nekompromisní výkon za rozumnou cenu. Jak verze Pro, tak i Platinum mají skládací konstrukci a tak při turistice nijak nepřekáží.

DJI MAVIC PRO

Kompaktní dron DJI Mavic Pro si v naší recenzi vysloužil obdiv. I přes malé rozměry toho umí tolik, co jeho větší kolegové. Mezi hlavní taháky patří 4K kamera uchycená na stabilizovaném závěsu, doba letu až 27 minut a nebo například senzory, které zabrání kolizi.

 

slevu na DJI Mavic Pro Fly More Combo

Pro Mavic Pro koupíte zde a je pro něj platný slevový kód HKDJIM, který sníží cenu na 849$. DPH za vás při volbě dopravy EU Express uhradí sám prodejce.

DJI MAVIC PRO PLATINUM

DJI Mavic Pro Platinum nabízí jistá vylepšení oproti původní verzi Mavicu. Jde především o nový tvar vrtulí, který snižuje hluk až o 60% a nebo upgradované regulátory, jenž zvednou výkon až o 11% a doba letu se prodlouží až na 30 minut.

dron DJI Mavic Pro Platinum

Mavic Pro Platinum pořídíte zde a při aplikaci kódu HKplatinum spadne cena na 969$. Verze Fly More Combo s hromadou příslušenství navíc je dostupná zde a to za 1199$. Slevový kupón je ve tvaru HKPJTZ. Ani tady nezapomeňte zvolit dopravu EU Express, protože tak zboží proclí sám prodejce a nemusíte se obávat dalších poplatků.

Jestli nemáte zkušenosti s nákupem z Číny, tak nám neváhejte napsat a rádi vám s nákupem poradíme. Stačí kliknout sem.