Dostala se k nám zpráva, že prodejce TomTop brzy naskladní nový DJI Mavic Air. K prvním zájemcům bude odeslán na začátku února a to za nižší cenu než v DJI Store a navíc bez DPH a to díky našim slevovým kupónům.

Malý DJI Mavic Air jsme vám představili již v tomto článku a zde můžete shlédnout řadu promo videí. V rychlosti si jej představíme a pak vám hned prozradím, za kolik jej koupíte.

DJI Mavic Air

Dron má skládací konstrukci a hlaví předností je 1/2.3 palcový CMOS snímač s rozlišením 12 MPx a maximální rozlišení videa je až 4K/30 fps, respektive FullHD/120 fps. Maximální bitrate je až 100Mbit/s, FOV 85° a kamera je stabilizována za pomocí 3 osého gimbalu. Záznam se ukládá na integrovanou, 8 GB paměť, která lze dále rozšířit paměťovou kartou. Fotografie lze ukládat i ve formátu RAW, což oceníte při postprodukci.

Nechybí ani senzory pro detekci překážek, kterým se dron dokáže sám vyhnout. Dron toho umí ale mnohem víc.

DJI Mavic Air koupíte zde za 939$ (779,37€) a verzi Fly More Combo za 1159$ (961,97€) zde. Pro obě varianty je platný slevový kód Air939, doba doručení je 7-12 dnů a DPH a CLO za vás uhradí prodejce, takže je cena konečná.