Soocoo S300 – nabitá kamera se snímačem Sony IMX377

Líbil se vám článek? Sdílejte ho!

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email

Poměrně zajímavá kamera Soocoo S300 nám neunikla a to především díky nízké ceně a skvělé výbavě. Designově se sice nejedná o nejpěknější kousek, snad to ale napraví HW část, kde se můžeme těšit třeba na snímač Sony IMX377, který je součástí například i Xiaomi Yi 4K+ a má být přítomen i v chystané SJCAM SJ8.

Kromě 12 MPx snímače Sony IMX377 je zde i procesor Hisilicon Hi3559v100 a kamera si poradí s 4K/30 fps záznamem. Jistě potěší i slow-motion o rozlišení FullHD/120 fps.

Úhel záběru je 170° a světelnost objektivu pak f/2.4. Zadní strana je osazena dotykovým displejem s úhlopříčkou 2,35 palce a chráněn je odolným sklem Gorilla Glass.

Gyroskopická stabilizace zajistí plynulé záběry a je použitelná až do 2.7K. Bezdrátovou konektivitu zajistí Wi-Fi i Bluetooth. Bluetooth využijete například společně s dálkovým ovládáním, jenž je součástí balení. Do kamery pak lze drátově zapojit i externí mikrofon a nebo GPS modul.

Kapacita baterie je 1200 mAh a slibovaná výdrž až 75 minut při maximálním rozlišení. V balení najdeme i hromadu příslušenství.

Kamerku můžete zakoupit jak u výrobce, tak i na Banggood.com. Ještě zmíním, že SooCoo S300 by měla brzy dorazit i k nám na testování a o naše dojmy se s vámi podělíme.

%d bloggers like this: