Poměrně zajímavá kamera Soocoo S300 nám neunikla a to především díky nízké ceně a skvělé výbavě. Designově se sice nejedná o nejpěknější kousek, snad to ale napraví HW část, kde se můžeme těšit třeba na snímač Sony IMX377, který je součástí například i Xiaomi Yi 4K+ a má být přítomen i v chystané SJCAM SJ8.

Kromě 12 MPx snímače Sony IMX377 je zde i procesor Hisilicon Hi3559v100 a kamera si poradí s 4K/30 fps záznamem. Jistě potěší i slow-motion o rozlišení FullHD/120 fps.

Úhel záběru je 170° a světelnost objektivu pak f/2.4. Zadní strana je osazena dotykovým displejem s úhlopříčkou 2,35 palce a chráněn je odolným sklem Gorilla Glass.

Gyroskopická stabilizace zajistí plynulé záběry a je použitelná až do 2.7K. Bezdrátovou konektivitu zajistí Wi-Fi i Bluetooth. Bluetooth využijete například společně s dálkovým ovládáním, jenž je součástí balení. Do kamery pak lze drátově zapojit i externí mikrofon a nebo GPS modul.

Kapacita baterie je 1200 mAh a slibovaná výdrž až 75 minut při maximálním rozlišení. V balení najdeme i hromadu příslušenství.

Kamerku můžete zakoupit jak u výrobce, tak i na Banggood.com. Ještě zmíním, že SooCoo S300 by měla brzy dorazit i k nám na testování a o naše dojmy se s vámi podělíme.