Bezpečný nákup z Číny – kde koupit dron a další?

Líbil se vám článek? Sdílejte ho!

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email
jak na sledování zásilek ze zahraničí

Jelikož se naše objednávky ze zahraničí dají počítat na stovky, možná i tisíce, tak vám prozradíme, jak na bezpečný nákup z Číny. Víme, že pro většinu z vás to nebude nic nového, ale jsou i tací, kteří jsou zatím nákupy z Číny nepolíbeni. V článku zmíníme jen část prodejců, kde vše proběhlo v naprostém pořádku a to i včetně reklamací. Těch naštěstí moc nebylo a věřte nebo ne, často jsem se setkal s lepším přístupem než u tuzemských prodejců.

Bezpečný nákup z Číny – kde koupit dron, kamery a další?

Většina čínských obchodů má široký sortiment a seženete zde snad úplně vše, co můžete a nebo taky nemusíte potřebovat. Nejedná se jen o elektroniku, ale nakoupíte třeba i vybavení do domácnosti, oblečení a hromadu dalších věcí.

Všechny námi doporučované obchody podporují platbu PayPalem. Pokud jej nemáte, tak jsme pro vás připravili jednoduchý návod.

Gearbest.com

Populární obchod, který má sklady i v EU. Díky tomu můžete ušetřit na celních poplatcích. Nabízí široký sortiment, mnoho dronů a ostatní elektroniky. Také často připravuje slevové akce a odměňuje věrné zákazníky body za nákup. Body lze vyměnit za slevu při dalším nákupu. Nechybí ale akce i pro nové zákazníky, jako třeba dron FuriBee F36 za 8,99$.

Celou nabídku najdete zde, produkty v EU skladech si můžete prohlédnout tady.

Banggood.com

Zde nakupuji asi nejčastěji. Banggood má skladem spoustu věcí pro stavbu dronu, což u Gearbestu není. Poslední dobou ale Gearbest rozšiřuje nabídku a seznam komponentů se rozrůstá. BangGood také disponuje několika sklady v EU a také odměňuje věrné zákazníky za nákupy.

Domovská stránka je k nahlédnutí zde a nabídka EU skladu tady.

Bezpečný nákup z Číny nabízí více obchodů, ale s těmito máme nejlepší zkušenosti. Pokud přece jenom nenajdete to, co hledáte, zkuste využít služeb těchto obchodů:

  • RCmoment.com – e-shop zaměřený na RC modely (drony, auta, lodě..) a příslušenství
  • Rotorama.cz – skvělý tuzemský e-shop se zaměřením na závodní drony

Bezpečný nákup z Číny - kde koupit dron

Všechny tyto obchody připravují pravidelné slevové akce o kterých informujeme ať už samostatnými články a nebo přehledem na stránce Aktuální slevy.

Pokud vám článek pomohl, budeme rádi za váš like na jedné ze sociálních sítí.

%d bloggers like this: