Jelikož se naše objednávky ze zahraničí dají počítat na stovky, možná i tisíce, tak vám prozradíme, jak na bezpečný nákup z Číny. Víme, že pro většinu z vás to nebude nic nového, ale jsou i tací, kteří jsou zatím nákupy z Číny nepolíbeni. V článku zmíníme jen část prodejců, kde vše proběhlo v naprostém pořádku a to i včetně reklamací. Těch naštěstí moc nebylo a věřte nebo ne, často jsem se setkal s lepším přístupem než u tuzemských prodejců.

Bezpečný nákup z Číny – kde koupit dron, kamery a další?

Většina čínských obchodů má široký sortiment a seženete zde snad úplně vše, co můžete a nebo taky nemusíte potřebovat. Nejedná se jen o elektroniku, ale nakoupíte třeba i vybavení do domácnosti, oblečení a hromadu dalších věcí.

Všechny námi doporučované obchody podporují platbu PayPalem. Pokud jej nemáte, tak jsme pro vás připravili jednoduchý návod.

Gearbest.com

Populární obchod, který má sklady i v EU. Díky tomu můžete ušetřit na celních poplatcích. Nabízí široký sortiment, mnoho dronů a ostatní elektroniky. Také často připravuje slevové akce a odměňuje věrné zákazníky body za nákup. Body lze vyměnit za slevu při dalším nákupu. Nechybí ale akce i pro nové zákazníky, jako třeba dron FuriBee F36 za 8,99$.

Celou nabídku najdete zde, produkty v EU skladech si můžete prohlédnout tady.

Banggood.com

Zde nakupuji asi nejčastěji. Banggood má skladem spoustu věcí pro stavbu dronu, což u Gearbestu není. Poslední dobou ale Gearbest rozšiřuje nabídku a seznam komponentů se rozrůstá. BangGood také disponuje několika sklady v EU a také odměňuje věrné zákazníky za nákupy.

Domovská stránka je k nahlédnutí zde a nabídka EU skladu tady.

Bezpečný nákup z Číny nabízí více obchodů, ale s těmito máme nejlepší zkušenosti. Pokud přece jenom nenajdete to, co hledáte, zkuste využít služeb těchto obchodů:

  • RCmoment.com – e-shop zaměřený na RC modely (drony, auta, lodě..) a příslušenství
  • Rotorama.cz – skvělý tuzemský e-shop se zaměřením na závodní drony

Bezpečný nákup z Číny - kde koupit dron

Všechny tyto obchody připravují pravidelné slevové akce o kterých informujeme ať už samostatnými články a nebo přehledem na stránce Aktuální slevy.

Pokud vám článek pomohl, budeme rádi za váš like na jedné ze sociálních sítí.