Bez peněz do Číny nelez aneb jak na PayPal

Líbil se vám článek? Sdílejte ho!

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email

PayPal je celosvětový internetový platební systém, pomocí kterého lze posílat peníze na další PayPal účty, ale hlavně nabízí bezpečnost a komfort při nákupech ze zahraničí. Obchodník se nedostane k údajům vaší kreditní karty a nehrozí tak její zneužití.

Jak založit PayPal?

Začneme návštěvou této stránky, kde zatrhneme “Personal Account” a pokračujeme na další stránku, kde je vyžadována e-mailová adresa a heslo. Heslo si zvolte co nejsilnější, tzn. kombinace znaků, čísel, malých a velkých písmen.

Bez názvu-2

Posuneme se zase o krok dál, kde nás čeká krátký dotazník ohledně toho kdo jsme a odkud. Zadáváme údaje bez diakritických znamének, aby s tím soudruzi z Číny neměli problém. Možná by diakritika nevadila, ale já sem zadával bez ní.

Paypal

Dalším krokem registrace je přidání platební karty. Kvůli autorizaci karty vám bude strženo z účtu 50 Kč, o které nepřijdete, ale budou připsány na PayPal účet. Tento krok není nutný a přeskočíte jej kliknutím na logo PayPal.

Bez názvu-3

Nyní už zbývá počkat na e-mail a účet aktivovat.

Potřebuju přidat platební kartu?

Ne. Pokud nechcete sdělovat informace o kartě ani PayPalu, lze účet využívat i jako peněženku, kam si přesunete požadovaný obnos převodem.

Na výběr je klasický převod, jehož nevýhodou je dlouhá doba než dojde k připsání peněz. Druhá varianta (instantly) je mnohem rychlejší a peníze dorazí během pár vteřin. Obě metody naleznete pod názvem Top Up.

Bez názvu-6

Podmínkou pro běžný převod je stejné jméno jak na PayPalu, tak i na účtu v bance. Jméno bankovního účtu zjistíte na výpisu a mělo by být shodné jako vaše jméno. Nezapomeňte vyplnit transfer ID do zprávy pro příjemce.

Bez názvu-4

Rychlé dobití PayPalu je mnohem pohodlnější a rychlejší. Vyberete si banku, částku kterou chcete dobít a budete přesměrováni na stránku své banky.

Bez názvu-5

Po připsání částky můžete začít využívat výhod PayPalu a nakupovat v Číně za lákavé ceny.

V případě, že máte další otázky ohledně založení účtu, neváhejte se zeptat.

%d bloggers like this: