Ať jste k vánocům dostali nějakou pěknou hračku, udělali jste si radost sami nebo si teprve spoříte. Připravili jsme pro vás pár odkazů na videa, která by vám mohla pomoci nejen v úplném začátku. Všechna jsou komentována anglicky hovořícími človíčky, tak snad vás to neodradí. To nejlepší s i o DJI Mavic PRO obrazem. Pokud si chtete přečíst naší recenzi modelu DJI Mavic Pro v balení Fly More Combo, můžete tak učinit zde.

To nejlepší s i o DJI Mavic PRO aneb kamera do každé rodiny

Na rozehřátí bychom asi mohli začít jedním pěkně natočeným videem z DJI Mavic Pro, které zachycuje velkou výletní loď při východu slunce. Je to povedené video natočené bez použití sportovního módu, který by se dal v tomto případě očekávat.

 

Když už jsem narazil na to téma lodiček, přihodím jedno zajímavé video s tématikou Hong Kongu z oblíbeného výletu Genting Dream. Toto video je natočené naopak ve sportovním módu.

 

Takže než začnete se svým Mavicem natáčet stejná, ne-li lepší videa, je potřeba si k němu pořídit kvalitní výbavu a tady vám přidáváme video s výběrem některého příslušenství.

 

Protože příslušenství není nikdy dost, máme pro vás ještě jednu sadu tipů.

 

Líbila se vám videa výše? Pokud ano a chtěli byste se propracovat k podobným výsledkům, nejprve musíte se svým Mavicem poprvé vzlétnout. A k tomu by vám mohlo dopomoci video s instrukcemi ohledně nastavení před prvním vzletem.

 

Protože to sami dobře známe a víme, jak se všichni věnujeme návodům a podobně nevhodným literaturám, možná by přišlo vhod třeba instruktážní video.

 

Pokud byste chtěli natáčet alespoň taková videa, jako jsou výše, přikládáme návod na nastavení kamery vašeho Mavica Pro.

 

A tady přidáváme ještě odkaz na další.

 

Takže ovládat a nastavit svůj Mavic již zvládneme a nyní se můžeme pustit do tuningu. Co takhle prodloužit dosah vysílače?

 

Takže máme již objednané příslušenství, naučili jsme se základy s Mavicem, umíme nastavit video a ještě mnohem více. A co budeme dělat teď? Navrhuji, abychom se ještě podívali na jedno video z Austrálie…

 

…a protože se říká, že to nejlepší na konec, nechal jsem si jedno z nejúchvatnějších videí natočených touto kvadroptérou až na úplný konec dnešního videočlánku. Vychutnejte si přelet nad Thajskem.

 

Rádi uvítáme nějakou inspiraci a vaše doporučení, takže neváhejte se s námi podělit.

Zdroj: Youtube.com