Novinky – Wltoys Q323 – není vám to povědomé?

Líbil se vám článek? Sdílejte ho!

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email
WLtoys Q323

Tak jsme opět zpět s další novinkou v nabídce eshopů a tentokráte je to opět s kvadroptéra od Wltoys. Pokud vám teď hlavou běží myšlenka, zda jste WLtoys Q323 již někde neviděli, nejste daleko od pravdy.

WLtoys Q323 – Osvědčený design do každé rodiny s nadprůměrnou výdrží

Nejprve se zamyslíte nad cílovou skupinou, kterou chcete oslovit, jejími nároky a potřebami. Pokud nechcete stavět TOP přístroj, můžete i nějaké prostředky ušetřit a v rámci snižování nákladů začít s něčím, co už máte. Mělo by to být něco osvědčeného, s čím jsou zákazníci spokojeni, dobře se to prodává a funguje to. Celkově to zjednodušíte, zlepšete výdrž na nabití, přidáte další funkční výbavu včetně jednoduché kamery a už zbývá jen vymyslet název. WLtoys Q323. A máme zde nový produkt se zajímavým poměrem ceny a výkonu, solidní výdrží a fyzickou odolností.

wltoys-q323

Nad XK X251 uvažovalo poměrně mnoho lidí a dostala se i k nám. My jsme vám jí představili v unboxing videu a po jejím testování jsme pro vás připravili i srovnání s jejím největším rivalem v podobě JJRC X1.

Toto je však její lidovější verze a tak proběhlo několik úprav, včetně výměny motorů za o něco obyčejnější, zato s nižším odběrem a náročností na napájecí soustavu. Mimo jiné navíc obdržela akumulátor s kapacitou 2300mAh, čímž zde máme koptéru s velmi solidní výdrží na nabití v této kategorii a to činí dle výrobce 15 – 16minut. Pokud k tomu všemu přidáme i další funkční výbavu, máme tu velmi zajímavou nabídku. Momentálně jsou v nabídce 2 verze a liší se typem integrované kamery.

 

Základní parametry shodné

  • Velikost: 375 x 363 x 105mm
  • Hmotnost: 266g
  • Vrtule: třílisté
  • Akumulátor: LiPol, 2300mAh, 2S
  • Rádio: Mode2, 4kanály, 2,4GHz, dosah 100m, napájení 6x AA
  • Funkce: Headless mode, držení výšky, jednotlačítkový návrat, 360° salta

 

Balení

  • Velikost: 605 x 355 x 145mm
  • Hmotnost: 1783g
  • Obsah: 1x WLtoys Q323, 1x rádio, 1x aku, 1x balanční nabíječka s EU koncovkou, 4x náhradní vrtule, 4x ochrana vrtulí, 1x šroubovák, anglický manuál

 

Verze označená písmenem B je vybavena FPV kamerou 0,3Mpx s WIFI přenosem do 50m a držákem na rádio pro mobilní telefon a můžete jí zakoupit u Everbuing.

Verze označená písmenem C je vybavena kamerou s rozlišením 720p, možností ukládat pořízené snímky na přiloženou paměťovou kartu typu micro SD s kapacitou 4GB a můžete jí zakoupit u Everbuing.

 

%d bloggers like this: