Tak jsme opět zpět s další novinkou v nabídce eshopů a tentokráte je to opět s kvadroptéra od Wltoys. Pokud vám teď hlavou běží myšlenka, zda jste WLtoys Q323 již někde neviděli, nejste daleko od pravdy.

WLtoys Q323 – Osvědčený design do každé rodiny s nadprůměrnou výdrží

Nejprve se zamyslíte nad cílovou skupinou, kterou chcete oslovit, jejími nároky a potřebami. Pokud nechcete stavět TOP přístroj, můžete i nějaké prostředky ušetřit a v rámci snižování nákladů začít s něčím, co už máte. Mělo by to být něco osvědčeného, s čím jsou zákazníci spokojeni, dobře se to prodává a funguje to. Celkově to zjednodušíte, zlepšete výdrž na nabití, přidáte další funkční výbavu včetně jednoduché kamery a už zbývá jen vymyslet název. WLtoys Q323. A máme zde nový produkt se zajímavým poměrem ceny a výkonu, solidní výdrží a fyzickou odolností.

wltoys-q323

Nad XK X251 uvažovalo poměrně mnoho lidí a dostala se i k nám. My jsme vám jí představili v unboxing videu a po jejím testování jsme pro vás připravili i srovnání s jejím největším rivalem v podobě JJRC X1.

Toto je však její lidovější verze a tak proběhlo několik úprav, včetně výměny motorů za o něco obyčejnější, zato s nižším odběrem a náročností na napájecí soustavu. Mimo jiné navíc obdržela akumulátor s kapacitou 2300mAh, čímž zde máme koptéru s velmi solidní výdrží na nabití v této kategorii a to činí dle výrobce 15 – 16minut. Pokud k tomu všemu přidáme i další funkční výbavu, máme tu velmi zajímavou nabídku. Momentálně jsou v nabídce 2 verze a liší se typem integrované kamery.

 

Základní parametry shodné

  • Velikost: 375 x 363 x 105mm
  • Hmotnost: 266g
  • Vrtule: třílisté
  • Akumulátor: LiPol, 2300mAh, 2S
  • Rádio: Mode2, 4kanály, 2,4GHz, dosah 100m, napájení 6x AA
  • Funkce: Headless mode, držení výšky, jednotlačítkový návrat, 360° salta

 

Balení

  • Velikost: 605 x 355 x 145mm
  • Hmotnost: 1783g
  • Obsah: 1x WLtoys Q323, 1x rádio, 1x aku, 1x balanční nabíječka s EU koncovkou, 4x náhradní vrtule, 4x ochrana vrtulí, 1x šroubovák, anglický manuál

 

Verze označená písmenem B je vybavena FPV kamerou 0,3Mpx s WIFI přenosem do 50m a držákem na rádio pro mobilní telefon a můžete jí zakoupit u Everbuing.

Verze označená písmenem C je vybavena kamerou s rozlišením 720p, možností ukládat pořízené snímky na přiloženou paměťovou kartu typu micro SD s kapacitou 4GB a můžete jí zakoupit u Everbuing.