RCprofi.cz do Vánoc v brněnské Galerii Vaňkovka

Líbil se vám článek? Sdílejte ho!

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email
Rcprofi.cz

Máte cestu přes Brno? Zastavte se na prezentačně prodejním stánku s RC modely v brněnské Galerii Vaňkovka a podívejte se na RC modely naživo.

Nenechte si ujít tuto možnost a prohlédněte si RC modely v Brně na vlastní oči. Tuto možnost jistě ocení všichni, kdo nakupují raději naživo než přes internet. Na stánku pro vás máme připravený výběr RC modelů z e-shopu. Nejširší nabídka RC modelů na stánku je z kategorie dronů. Naleznete zde drony s kamerou, drony s online přenosem do mobilního telefonu nebo také mikro drony pro létání například v kanceláři. Dalšími hojně zastoupenými kategoriemi jsou RC auta a RC vrtulníky. Samozřejmě jsme pro vás nachystali i velmi oblíbené RC tanky a RC stavební stroje. Nabídka RC modelů je velmi různorodá i z hlediska cen, takže zde pořídíte i RC modely pro děti za pár set korun.

RCprofi.cz

Vyškolený personál vám mile rád poradí s výběrem. Budete tak mít jistotu, že vybíráte model přesně podle svých představ a požadavků.

Pokud už víte, o jaký model máte zájem, můžete si ho objednat přes e-shop RCprofi.cz a my vám ho zdarma doručíme na stánek do Vaňkovky, kde si ho můžete do 2 dnů od objednávky vyzvednout. Stačí jako způsob dopravy zvolit „Osobní odběr Galerie Vaňkovka“.

Bližší informace o RC modelech ve Vaňkovkce naleznete v tomto článku: RC modely v Brně.

%d bloggers like this: