Máte cestu přes Brno? Zastavte se na prezentačně prodejním stánku s RC modely v brněnské Galerii Vaňkovka a podívejte se na RC modely naživo.

Nenechte si ujít tuto možnost a prohlédněte si RC modely v Brně na vlastní oči. Tuto možnost jistě ocení všichni, kdo nakupují raději naživo než přes internet. Na stánku pro vás máme připravený výběr RC modelů z e-shopu. Nejširší nabídka RC modelů na stánku je z kategorie dronů. Naleznete zde drony s kamerou, drony s online přenosem do mobilního telefonu nebo také mikro drony pro létání například v kanceláři. Dalšími hojně zastoupenými kategoriemi jsou RC auta a RC vrtulníky. Samozřejmě jsme pro vás nachystali i velmi oblíbené RC tanky a RC stavební stroje. Nabídka RC modelů je velmi různorodá i z hlediska cen, takže zde pořídíte i RC modely pro děti za pár set korun.

RCprofi.cz

Vyškolený personál vám mile rád poradí s výběrem. Budete tak mít jistotu, že vybíráte model přesně podle svých představ a požadavků.

Pokud už víte, o jaký model máte zájem, můžete si ho objednat přes e-shop RCprofi.cz a my vám ho zdarma doručíme na stánek do Vaňkovky, kde si ho můžete do 2 dnů od objednávky vyzvednout. Stačí jako způsob dopravy zvolit „Osobní odběr Galerie Vaňkovka“.

Bližší informace o RC modelech ve Vaňkovkce naleznete v tomto článku: RC modely v Brně.