Začátek školního roku se neodvratně blíží, takže s akcemi „Zpátky do školy“ se doslova roztrhl pytel. Také náš partnerský e-shop Gearbest jednu takovou slevovku připravil. Ta začíná 16. srpna/augusta a potrvá do 19. srpna/augusta.

Celá akce je rozdělena do čtyř kol a každé kolo má trochu jiná pravidla a podmínky nákupu. Ovšem je z čeho vybírat a nabízených produktů jsou tu opravdu přehršle. Najdete zde telefony, tablety, doplňky k PC, drony, sluchátka, chytré nositelnosti, elektroniku do domácnosti, světla, spacáky, baťůžky a spoustu další věcí, které možná ani nepotřebujete.

V prvním kole můžete získat slevové kupóny za sdílení, ve druhém kole zas můžete pořídit osm různých produktů za 1 dolar. Třetí kolo nabízí hromadu věcí se slevami a konečně poslední čtvrté kolo má seznam několika produktů jen za 0,99 dolaru. Například 19. srpna bude možné za tuto částku zakoupit akční kameru Elephone Ele 4K. Stačí si tedy pročíst pravidla pro jednotlivá kola, prohlédnout si, co vše je v nabídce a pak už jen klikat a nakupovat. Vše najdete přímo zde.

Kdo použije slevový kód “BTS10OFF” získá slevu 10%. Kód je platný do 21. 8. 2016 a lze jej použít jen jednou.