Skvěle vybavený dron Fimi A3 za bezkonkurenční cenu

Líbil se vám článek? Sdílejte ho!

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email
Fimi A3

Dron Xiaomi Fimi A3 nabídne stále skvělý poměr cena/výkon a ocení jej méně nároční piloti. Cenovka je už od začátku prodeje nastavena příjemně nízko, ale díky našemu slevovému kódu jej pořídíte za krásných 219,99$. Navíc přímo z českého skladu a dron tak máte za pár dnů doma a odpadne i starost s platbou DPH.

Výbavou se Xiaomi Fimi A3 podobá asi nejvíce Sparkovi, pro nějž může být důstojným soupeřem. Rozměry dronu jsou 285 x 229 x 69 mm a váha je 560 gramů, což je oproti Sparku s váhou 300 gramů a rozměry 143 x 143 x 55 mm docela velký rozdíl. Xiaomi A3 za to ale nabídne vyšší výdrž na baterii, jenž by měla být až 25 minut.

dron Xiaomi Fimi A3

Kamera na dronu má rozlišení 8 MPx a poradí si se záznamem videa ve FullHD/30 fps s maximálním datovým tokem 60Mbps. Kamerka je stabilizována ve 2 osách mechanickým gimbalem a třetí osa je pak stabilizována elektronicky, stejně jako u Sparka. Ovladač k dronu má integrovaný displej, jenž má rozlišení 480 x 272 pixelů a úhlopříčku 4.3 palce. Přenos obrazu je funkční až na 1 km a snadno ho dostanete do FPV brýlí a nebo monitoru, což je velká výhoda.

Pro dosažení ceny 219$, stačí kliknout sem a v košíku vložit slevový kód BGFIMIA3MA.

%d bloggers like this: