SJCAM už dávno není tím levným čínským výrobcem. Akční kamery tohoto výrobce jsou velmi populární a to díky skvělé kvalitě záznamu a také výborným poměrem cena/výkon. Přesvědčit se můžete sami například v recenzi kamery SJCAM SJ9 Strike nebo SJ8 Pro.

SJCAM SJ10 Pro – výborně vybavená 4K kamera za hubičku

SJCAM SJ10 Pro byla představena teprve nedávno a patří na vrchol v nabídce. Výpočetní výkon zajišťuje čipset Ambarella H22, který spolupracuje s 12 MPx snímačem Sony IMX377. Díky tomu je možné natáčet videa v rozlišení až 4K/60 fps. Při tomto rozlišení je k dispozici i gyroskopická stabilizace. Při 4K/30 fps je k dispozici i funkce Supersmooth, která se postará o dokonale hladké záběry.

kamera SJCAM SJ10 Pro

Samozřejmostí je i voděodolnost bez dodatečného pouzdra a to do hloubky 10 metrů a také stativový závit. Úhel záběru je 170°, ale přímo v kameře lze zapnout korekci rybího oka. Potěší i stereo mikrofony a také 2,33 palcový dotykový displej, s kterým je obsluha naprosto snadná.

SJCAM SJ10 Pro lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Kameru SJCAM SJ10 Pro si můžete aktuálně koupit zde za 190$. Nabídka je ale časově omezená. Případně ji lze koupit i u českého prodejce Isix.cz.