SJCAM SJ10 Pro – výborná 4K kamera ve slevě

Líbil se vám článek? Sdílejte ho!

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email
SJCAM SJ10 Pro

SJCAM už dávno není tím levným čínským výrobcem. Akční kamery tohoto výrobce jsou velmi populární a to díky skvělé kvalitě záznamu a také výborným poměrem cena/výkon. Přesvědčit se můžete sami například v recenzi kamery SJCAM SJ9 Strike nebo SJ8 Pro.

SJCAM SJ10 Pro – výborně vybavená 4K kamera za hubičku

SJCAM SJ10 Pro byla představena teprve nedávno a patří na vrchol v nabídce. Výpočetní výkon zajišťuje čipset Ambarella H22, který spolupracuje s 12 MPx snímačem Sony IMX377. Díky tomu je možné natáčet videa v rozlišení až 4K/60 fps. Při tomto rozlišení je k dispozici i gyroskopická stabilizace. Při 4K/30 fps je k dispozici i funkce Supersmooth, která se postará o dokonale hladké záběry.

kamera SJCAM SJ10 Pro

Samozřejmostí je i voděodolnost bez dodatečného pouzdra a to do hloubky 10 metrů a také stativový závit. Úhel záběru je 170°, ale přímo v kameře lze zapnout korekci rybího oka. Potěší i stereo mikrofony a také 2,33 palcový dotykový displej, s kterým je obsluha naprosto snadná.

SJCAM SJ10 Pro lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Kameru SJCAM SJ10 Pro si můžete aktuálně koupit zde za 190$. Nabídka je ale časově omezená. Případně ji lze koupit i u českého prodejce Isix.cz.

%d bloggers like this: