Po roce od představení gimbalu DJI Osmo Mobile 3 tady máme následovníka, který logicky nese název DJI Osmo Mobile 4. Jedná se teda o další ruční stabilizátor určený především pro smartphony. Jaké jsou změny oproti loňskému modelu?

Hned na první pohled je patrná změna uchycení smartphonu. Nyní jej do gimbalu upevníte snadno pomocí magnetického držáku. Geniální nápad, který ušetří spoustu času. Co se týká hardwaru, tak zde mnoho novinek není. Výdrž zůstává stále na 15 hodinách na baterii a váha samotného gimbalu nepatrně klesla na 390 gramů. Magnetické držáky pak váží 33 a 11 gramů. Rozměry ve složeném stavu jsou 163 × 99,5 × 46,5 mm a v rozloženém pak 276 × 119,6 × 103,6 mm.

DJI Osmo Mobile 4

Po softwarové stránce je tady hned několik novinek a to v podobě chytrých režimů. Nově můžete snadno vytvořit “Clone Me Panorama” a dostupná je i funkce dynamického zoomu (dolly zoom).

DJI Osmo Mobile 4

V balení jsou 2 magnetické držáky, tripod, pouzdro a pár drobností. Cena je nastavena na 149€ a pokud se rozhodnete i pro rozšířenou záruku DJI Care, tak si připravte 165€. DJI Osmo Mobile zakoupíte přímo zde v DJI Store.

DJI Osmo Mobile 4 - obsah balení