Feiyutech AK4500 – nový stabilizátor pro kamery a fotoaparáty

Líbil se vám článek? Pošlete ho do světa ->

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email
Feiyutech AK4500 - nový stabilizátor pro kamery a fotoaparáty

Společnost Feiyutech uvádí na český trh nový stabilizátor pro fotoaparáty a kamery s typovým označením AK4500. Stabilizátor je určen pro zařízení do hmotnosti 4,6 kilogramu a jako jediný na trhu disponuje už v základní výbavě multifunkčním dotykovým displejem a kruhovým ovladačem.

Feiyutech AK4500 je stabilizátor určený pro zařízení do hmotnosti 4,6 kilogramu a zájemce přitáhne zejména svou výbavou, která je v dané kategorii nejširší na českém trhu. Gimball je už v základu vybaven dotykovým multifunkčním displejem a kruhovým ovladačem s možností namapování konkrétní funkce.

Feiyutech AK4500 - nový stabilizátor pro kamery a fotoaparáty

Gimbal má v základní výbavě rychloupínací desku kompatibilní se standardem Manfrotto a ARCA, které usnadňují použití pro širokou škálu různých zařízení. Dalším prvkem v sadě je držák mobilního telefonu, který tak lze použít jako náhledový monitor.

Vybavenější AK4500 Kit obsahuje navíc šikmý odnímatelný držák, který rozšiřuje možnosti úchopu a slouží specielně k pořizování záběrů od země a jednoruční držák Hyperlink s ovládacím kolečkem, dálkovým ovládáním a pohybovými senzory. Součástí je i jednotka bočního ostření Follow Focus 2, která umožňuje ovládání ostření přímo na stabilizátoru.

%d bloggers like this: