Gearbest si k oslavám nového roku přichystal spoustu slev a dnes se podíváme konkrétně k výrobci DJI, kde můžete ušetřit při nákupu dronu DJI Mavic 2 Pro, sadě Fly More Combo k druhé řadě Maviců. Pár drobných ušetříte i při nákupu ručního gimbalu DJI Osmo Mobile.

Začneme výborně vybaveným dronem DJI Mavic 2 Pro o kterém se nemusíme příliš rozepisovat, protože jsme o něm psali už spoustu článku včetně tohoto, kde najdete všechny důležité informace.

Dron DJI Mavic 2 Pro koupíte s kupónem GB1111M2 za 1269,99$.

DJI Mavic 2 Pro

Další akční cenovka je u příslušenství k řadě Mavic 2 v podobě Fly More Combo kitu, který obsahuje 2 baterie, dobíjecí stanici, brašnu, nabíječku do auta, vrtule, brašnu přes rameno a taky redukci na baterku s USB výstupy. Při koupi Fly More Kitu použijte slevový kód GB-THM2FMK a cena spadne na 329,99$.

DJI Mavic 2 Pro Fly More Combo

Poslední slevou ze stáje DJI je DJI Osmo Mobile 2, který je velký 295 × 113 × 72 mm a váha činí 485 gramů. V těle je zabudovaná baterie s vydrží až 15 hodin, což je až 3x více, než tomu bylo u předchozí generace. Integrovaná baterie má kapacitu 2600 mAh a lze z ní dobíjet i samotný smartphone a nebo akční kamerku, kterou lze na gimbal také připevnit.. DJI zapracovalo i na SW stránce a tak jsou dostupné i chytré funkce jako například Active Track, HyperLapse, MotionLapse a Timelapse.

Na nákup gimbalu je možné použít slevový kód GB-THOSMO26, který srazí cenu na 132,99$.