Nedávno představený dron DJI Mavic 2 Zoom je bezpochyby skvělý dron, který nabídne mnoho funkcí, dobrou výdrž na baterii a hlavně optický zoom. Jeho cena není ani příliš vysoká, protože ho koupíte už za 979$.

Dron DJI Mavic 2 Zoom disponuje 12 MPx kamerkou, která je stabilizována mechanickým gimbalem. Díky tomu budou videa krásně plynulá. Dron si také poradí s dvojnásobným optickým zoomem a pokud si vystačíte s FullHD rozlišením, tak můžete využít až 4-násobný bezztrátový zoom. Videa je možné natáčet v rozlišeních 4K/30 fps,  2.7K/60 fps a FullHD/120 fps.

DJI Mavic 2 Zoom - kamera

Výdrž na baterii je za optimálních podmínek až 31 minut a maximální rychlost dronu je 72 km/h. Dosah přenosu obrazu na smartphone je funkční až na vzdálenost 8 kilometrů. Ve výbavě tradičně nechybí ani GPS a senzory pro detekci překážek. Díky tomu je ovládání velmi snadné a zvládne jej každý.

 

DJI Mavic 2 Zoom je dostupný pod tímto odkazem za 979 dolarů. Pokud zvolíte dopravu EU Express (což doporučujeme), tak je cena konečná, protože DPH za vás odvede prodejce.