V závalu slev jsme málem zapomněli na dron DJI Mavic 2 Zoom, který je dostupný jak v čínském skladu za 999$, tak i v českém, kde je jeho cena 1049 dolarů.

Dron DJI Mavic 2 Zoom má kamerku s 12 MPx snímačem, která je stabilizována mechanickým gimbalem. Navíc si poradí s dvojnásobným optickým zoomem. Pokud si vystačíte s FullHD rozlišením, tak můžete využít až 4-násobný bezztrátový zoom. Videa je možné natáčet v rozlišeních 4K/30 fps,  2.7K/60 fps a FullHD/120 fps. Zajímavá je i nová funkce Dolly Zoom, která udělá vaše videa ještě víc atraktivní.

DJI Mavic 2 Zoom

Doba letu na baterii je cca 31 minut a maximální rychlost je 72 km/h. Dosah přenosu obrazu na smartphone je funkční až na vzdálenost 8 kilometrů. Pro bezpečnější let je dron osazen GPS a senzory pro rozpoznání překážek, které vidí do všech stran.

 

Pro nákup z CZ skladu, stačí kliknout sem a zadat slevový kód GBZoom, který sníží cenu na 1049$. Poštovné je v tomto případě zdarma a navíc extrémně rychlé, protože do 2 dnů máte zboží doma. Pokud vám nevadí si počkat, můžete využít akční nabídku pro nákup z čínského skladu, kde vyjde Mavic 2 Zoom na 999$.