Perfektní vysavače Xiaomi v CZ skladu za rekordně nízkou cenu

Líbil se vám článek? Sdílejte ho!

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email

Robotické vysavače Xiaomi se řadí mezi špičku v oboru, což můžu sám potvrdit. První generace mi jezdí už řadu měsíců po domácnosti a není nic, co bych mu mohl vytknout. Druhá generace pak nabídne ještě větší výkon a zvládne i mokré vysávání. Oba kousky jsou nyní dostupné v CZ skladu za skvělou cenu.

První generace vysavače s názvem Xiaomi Mi Robot Vacuum je osazena 12 různými senzory, z nichž ten laserový skenuje prostor pod úhlem 360°, a to až 1800 krát za sekundu. Další tři senzory sledují pohyb robota v reálném čase a podle složitého algoritmu vypočítávají co nejefektivnější způsob čištění plochy. Nestane se tak, jak je to zvykem u levnějších vysavačů, že robot jezdí sem a tam. Tenhle kousek si dokonale naplánuje trasu a projede každý kousek domácnosti.  Samozřejmě nechybí ani možnost použití aplikace Mi Home, tudíž lze vysavač zapnout na dálku, ovládat jej, měnit režim čištění a naplánovat časový rozvrh úklidu. Nově se přidala i funkce hlasového ovládání skrze Google Assistant. Baterie s kapacitou 5200 mAh by měla bez problémů zvládnout až 2,5 hodiny provozu.

Druhá generace má totožné funkce, ale nabídne o 11% vyšší výkon (2000 Pa) a také zvládne i vytřít podlahu. Potěší i větší nádoba na odpad a taky to, že druhá generace si poradí s prahy a překážkami do výšky 2 cm.

vysavače Xiaomi - Xiaomi Roborock

Oba modely se, díky laserovému senzoru, skvěle orientují v prostoru a nevynechají žádné místo. Ihned po startu zmapují celý byt a dle toho naplánují trasu úklidu. Na obrázcích níže můžete vidět historii pohybu a mapku celé domácnosti, která je k nahlédnutí i v aplikaci. Jak vidíte, tak plánování úklidu je na špičkové úrovni.

Pokud doma chcete mít neustále čisto, tak jsou vysavače od Xiaomi skvělým pomocníkem. Troufnu si říct, že se jedná o jedny z nejlepších robotických vysavačů na trhu, které navíc koupíte za skvělou cenu. Oba kousky jsou k dostání v CZ skladu Gearbestu, což znamená rychlé dodání (do 5 dnů) a žádné DPH. Cena za první verzi je 269,99$ a druhá generace vyjde na 419$. Oba koupíte zde. Pokud potřebujete poradit s nákupem, neváhejte nás kontaktovat.

%d bloggers like this: