Teprve včera jsme vás informovali o zahájení prodeje dronu DJI Mavic 2 Pro na Gearbestu a dnes vám přinášíme slevu na dron Mavic 2 Zoom, který koupíte za skvělou cenu a to díky slevovému kódu, jenž najdete na konci článku.

Mavic 2 Zoom je osazen 12 MPx snímačem, který je stabilizován mechanickým gimbalem a co je hlavní, tak si poradí s dvojnásobným optickým zoomem. Pokud si vystačíte s FullHD rozlišením, tak můžete využít až 4-násobný bezztrátový zoom. Videa je možné natáčet v rozlišeních 4K/30 fps,  2.7K/60 fps a FullHD/120 fps. Zajímavá je i nová funkce Dolly Zoom, která udělá vaše videa ještě víc atraktivní.

DJI Mavic 2 Zoom

Doba letu je je cca 31 minut a maximální rychlost je 72 km/h. Dosah přenosu obrazu na smartphone je funkční až na vzdálenost 8 kilometrů. Pro bezpečnější let je dron osazen GPS a senzory pro rozpoznání překážek, které vidí do všech stran.

DJI Mavic 2 Zoom -- kamera

Cena na Gearbestu je 1179,99$. Stačí kliknout sem a použít slevový kód GB$THDZOOM. Při volbě dopravy EU Express neplatíte celní poplatky. Pokud toužíte po Fly More Combo sadě se 2 bateriemi a kupou příslušenství, stačí kliknout sem.