Test výdrže DJI Tello – jak dlouho se udrží ve vzduchu?

Líbil se vám článek? Sdílejte ho!

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email
Ryzetech Tello

Jelikož už mám Tello k dispozici, tak jsem připravil tento unboxing a teď následuje série testů. Jako první z nich je na řadě test výdrže DJI Tello. Výrobce uvádí až 13 minut a pokud by to byla pravda, tak jde o skvělou hodnotu. Výsledek testu se samozřejmě dozvíte v článku, takže pokračujte ve čtení.

Testy jsem provedl rovnou 2 a to s ochrannými oblouky a následně i bez nich, protože je zde rozdíl ve váze cca 10%. S ochrannými oblouky dron váží 89 gramů a bez nich 80 gramů a tak lze očekávat o něco větší výdrž. V obou případech jsem do letu téměř nijak nezasahoval a dron nechal viset na místě v místnosti. Jak to dopadlo?

test výdrže DJI Tello

V testu s ochrannými oblouky dron přistál po 11 minutách a 35 sekundách. Let jsem nemusel nijak zvlášť korigovat a to i přesto, že na displeji často svítila hláška o nedostatečném osvětlení.

Při testu výdrže DJI Tello bez nasazené ochrany vrtulí se čas zastavil na hodnotě 13:53. Pro lepší představu toho, jak dron drží na místě jsem dal na zeď záchytný bod v podobě šály. Jde vidět, že DJI Tello během letu mírně stoupá. Opět se mu ale nelíbil nedostatek světla a tak to snad venku a při lepších podmínkách bude lepší.

Jaká bude reálná výdrž při letu brzy zjistím a prozradím v plnohodnotné recenzi.

Za poskytnutí Tella k recenzi děkujeme společnosti DJI.

%d bloggers like this: