Upair One s 2,7K kamerou a drony Hubsan ve výprodeji

Líbil se vám článek? Sdílejte ho!

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email

Máme pro vás nachystanou pětici dronů střední a nižší třídy, které. Výběr zahrnuje několik dronů Hubsan a Upair One, který je se svými parametry nejvybavenějším modelem v tomto článku a tak s ním tento

Upair One

Tento dron je osazen 2,7K kamerou uchycenou na 2 osém gimbalu. Obraz je přenášen na 7″ displej. Ve výbavě nalezneme GPSku a s ní spojené funkce. Mezi vlastnosti patří dosah rádia až 600m, let na nabití až 19 minut a maximální rychlost letu až 14m/s. Přítomny jsou i bezpečnostní funkce a tak je tento kameraman schopen automatického návratu při stisknutí tlačítka, vybití akumulátoru nebo ztrátě signálu.

Upair One koupíte zde za 279$. Cena je konečná, protože případné DPH za vás zaplatí prodejce.

Upair One

Hubsan H501S X4

Kvadrokoptéra Hubsan H501S X4 Brushless FPV je osazena čtyřmi bezkartáčovými motory s vysokým výkonem. K dispozici je GPS, díky kterému se dron při ztrátě signálu vrátí sám na místo vzletu a nebo jej využijete i při follow me, kdy dron bude létat zcela samostatně za vámi. Samozřejmostí je kamera s FullHD rozlišením a FPV přenos na frekvenci 5,8 GHz. Velká, 2700 mAh baterie udrží dron ve vzduchu až 20 minut.

Koupíte jej tady za 219,99$ a opět bez dalších poplatků.

Hubsan H502s

Tento dron disponuje HD kamerou s možností záznamu videa s rozlišením 1080 x 720 pixelů. Ve výbavě nechybí barometr a ani GPS. Stabilitu zajišťuje 6-ti osý gyroskop. Velikost dronů je 165 x 165 x 60 mm a váha včetně baterie je 147 gramů. Baterie má kapacitu 610 mAh a výrobce slibuje dobu letu až 13 minut.

Tenhle prcek stojí 129,99 dolarů.

Hubsan X4 H502S

Hubsan H507A 

U tohoto modelu nedostanete v balení rádio a to z toho důvodu, že je ovládán skrze aplikaci ve vašem mobilním zařízení a WiFi. Ve výbavě nechybí Headless mód, jednotlačítkové přistání i vzlet, let nadefinovanou trasou (Waypoints). Další funkční výbava je jednotlačítkový návrat na místo vzletu, návrat při vybití akumulátoru, při výletu mimo dosah signálu. Dále nechybí WiFi FPV 720p, Follow me, Orbit a držení pozice.

Cena H507a je pěkných 89,99$.

Hubsan H502E Desire

Přítomná HD kamera s rozlišením 720p umožňuje natáčet videa, ale i fotit na povel z rádia, které na svém displeji zobrazuje různé stavové informace. K co nejpovedenějším záběrům bude nápomocna i funkce udržování výšky a šestiosý gyroskop. A pokud se zrovna nebudete chtít zabývat natáčením úchvatných fotek a videí, může vám být tento dron k dispozici i jako zdroj zábavy a potěšení z letu. Kvalitní motory 0820 s kuličkovými ložisky ho umí rozhýbat až na rychlost 36km/h, což v kombinaci s dosahem rádia až 215 m a výdrží na nabití cca 12minut umožňuje celkem solidně se vyřádit. Pro lepší orientaci při letu za šera pomáhají 4 LED diody umístěné na spodní části motorů. Pokud se celý let povede a dostanete se až do fáze řízeného přistávání, budete dosedat na gumové podložky, které jsou umístěny pod motory.

Další funkcí je jednotlačítkový návrat na místo vzletu za asistence v nadpisu zmíněné GPSky. Také je přítomna ochrana, která by měla pomoci před úletem z důvodu ztráty signálu nebo stavu hlubokého vybití akumulátoru. Dokonce je u tohoto kousku i podpora upgradu firmwaru pomocí micro USB konektoru.

Hubsan H502E Desire je nejlevnější z tohoto výběru a vyjde vás na 75,99$.

Hubsan X H502E GPS

%d bloggers like this: