Máme pro vás nachystanou pětici dronů střední a nižší třídy, které. Výběr zahrnuje několik dronů Hubsan a Upair One, který je se svými parametry nejvybavenějším modelem v tomto článku a tak s ním tento

Upair One

Tento dron je osazen 2,7K kamerou uchycenou na 2 osém gimbalu. Obraz je přenášen na 7″ displej. Ve výbavě nalezneme GPSku a s ní spojené funkce. Mezi vlastnosti patří dosah rádia až 600m, let na nabití až 19 minut a maximální rychlost letu až 14m/s. Přítomny jsou i bezpečnostní funkce a tak je tento kameraman schopen automatického návratu při stisknutí tlačítka, vybití akumulátoru nebo ztrátě signálu.

Upair One koupíte zde za 279$. Cena je konečná, protože případné DPH za vás zaplatí prodejce.

Upair One

Hubsan H501S X4

Kvadrokoptéra Hubsan H501S X4 Brushless FPV je osazena čtyřmi bezkartáčovými motory s vysokým výkonem. K dispozici je GPS, díky kterému se dron při ztrátě signálu vrátí sám na místo vzletu a nebo jej využijete i při follow me, kdy dron bude létat zcela samostatně za vámi. Samozřejmostí je kamera s FullHD rozlišením a FPV přenos na frekvenci 5,8 GHz. Velká, 2700 mAh baterie udrží dron ve vzduchu až 20 minut.

Koupíte jej tady za 219,99$ a opět bez dalších poplatků.

Hubsan H502s

Tento dron disponuje HD kamerou s možností záznamu videa s rozlišením 1080 x 720 pixelů. Ve výbavě nechybí barometr a ani GPS. Stabilitu zajišťuje 6-ti osý gyroskop. Velikost dronů je 165 x 165 x 60 mm a váha včetně baterie je 147 gramů. Baterie má kapacitu 610 mAh a výrobce slibuje dobu letu až 13 minut.

Tenhle prcek stojí 129,99 dolarů.

Hubsan X4 H502S

Hubsan H507A 

U tohoto modelu nedostanete v balení rádio a to z toho důvodu, že je ovládán skrze aplikaci ve vašem mobilním zařízení a WiFi. Ve výbavě nechybí Headless mód, jednotlačítkové přistání i vzlet, let nadefinovanou trasou (Waypoints). Další funkční výbava je jednotlačítkový návrat na místo vzletu, návrat při vybití akumulátoru, při výletu mimo dosah signálu. Dále nechybí WiFi FPV 720p, Follow me, Orbit a držení pozice.

Cena H507a je pěkných 89,99$.

Hubsan H502E Desire

Přítomná HD kamera s rozlišením 720p umožňuje natáčet videa, ale i fotit na povel z rádia, které na svém displeji zobrazuje různé stavové informace. K co nejpovedenějším záběrům bude nápomocna i funkce udržování výšky a šestiosý gyroskop. A pokud se zrovna nebudete chtít zabývat natáčením úchvatných fotek a videí, může vám být tento dron k dispozici i jako zdroj zábavy a potěšení z letu. Kvalitní motory 0820 s kuličkovými ložisky ho umí rozhýbat až na rychlost 36km/h, což v kombinaci s dosahem rádia až 215 m a výdrží na nabití cca 12minut umožňuje celkem solidně se vyřádit. Pro lepší orientaci při letu za šera pomáhají 4 LED diody umístěné na spodní části motorů. Pokud se celý let povede a dostanete se až do fáze řízeného přistávání, budete dosedat na gumové podložky, které jsou umístěny pod motory.

Další funkcí je jednotlačítkový návrat na místo vzletu za asistence v nadpisu zmíněné GPSky. Také je přítomna ochrana, která by měla pomoci před úletem z důvodu ztráty signálu nebo stavu hlubokého vybití akumulátoru. Dokonce je u tohoto kousku i podpora upgradu firmwaru pomocí micro USB konektoru.

Hubsan H502E Desire je nejlevnější z tohoto výběru a vyjde vás na 75,99$.

Hubsan X H502E GPS