Skládací DJI Mavic Pro nestojí zrovna málo a tak jsem si jistý, že budete vděční za každou ušetřenou korunu. V tomto případě teda dolar a ne jen jeden, protože nabídka je vskutku výhodná. Navíc se nemusíte bát doplatku DPH, protože jej za vás zaplatí prodejce.

Přestože si myslím, že DJI Mavic Pro není třeba představovat, tak vám alespoň krátce shrnu specifikace. Kdo se chce dozvědět více, může si přečíst naše předchozí články o tomto stroji.

Skládací DJI Mavic Pro i přes malé rozměry (ve složeném stavu) vydrží na baterii až 27 minut. Kamera je upevněna na 3 osém gimbalu a hravě si poradí se 4K/30 fps záznamem, který je možné streamovat až na vzdálenost 7 km. Stejně jako DJI Phantom 4, tak i Mavic Pro disponuje množstvím senzorů a kamer, které mapují okolí i případné překážky. Ty DJI Mavic Pro dokáže rozpoznat v rychlosti až 36 km/h. Maximální rychlost stroje je 65 km/h.

Na Tomtop momentálně pořídíte DJI Mavic Pro s kupónem HXFMAVIC300 za 899$ a verzi Fly More Combo s kupónwm HFXMAVIC260 za 1139$. E-shop za vás navíc uhradí případné celní poplatky, takže je tato cena konečná.