Bezpečnostní kamery v poslední době zažívají velký boom a proto není divu, že se často objevují i na stránkách čínských e-shopů. Na Lightinthebox je aktuálně k mání IP kamera OUKU IP, která se hodí pro snímání v interiéru.

OUKU IP kamera je bezdrátová, může však fungovat i s připojením kabelů. Její nastavení je velice jednoduché a samozřejmě ji lze spárovat s telefonem nebo počítačem. Je kompatibilní jak s Android zařízeními, tak i s iOS a Windows přístroji.

Podporuje kodek H.264, P2P technologii, SDkarty až do 128 GB, obousměrný přenos zvuku, mód detekce pohybu a WiFi. OUKU je osazena 1 megapixelovým CMOS snímačem s maximálním rozlišením 1280 x 720 (25 fps). Má vestavěný reproduktor a mikrofon. Nechybí ani IR senzor a IR LED dioda pro noční vidění. Úhel vertikálního záběru je 120° a úhel horizontálního záběru pak 355°.

O tom jak OUKU bezpečnostní kamera funguje a jak ji nainstalovat asi nejlépe vypovídá následující video. Další podrobnosti naleznete zde a na stejném odkazu ji můžete také zakoupit za 23,99 dolarů. Při použití slevového kupónu ve tvaru OUKUIPC720P cena klesne na 21,99 dolarů.