Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Bezpečnostní kamery v poslední době zažívají velký boom a proto není divu, že se často objevují i na stránkách čínských e-shopů. Na Lightinthebox je aktuálně k mání IP kamera OUKU IP, která se hodí pro snímání v interiéru.

OUKU IP kamera je bezdrátová, může však fungovat i s připojením kabelů. Její nastavení je velice jednoduché a samozřejmě ji lze spárovat s telefonem nebo počítačem. Je kompatibilní jak s Android zařízeními, tak i s iOS a Windows přístroji.

Podporuje kodek H.264, P2P technologii, SDkarty až do 128 GB, obousměrný přenos zvuku, mód detekce pohybu a WiFi. OUKU je osazena 1 megapixelovým CMOS snímačem s maximálním rozlišením 1280 x 720 (25 fps). Má vestavěný reproduktor a mikrofon. Nechybí ani IR senzor a IR LED dioda pro noční vidění. Úhel vertikálního záběru je 120° a úhel horizontálního záběru pak 355°.

O tom jak OUKU bezpečnostní kamera funguje a jak ji nainstalovat asi nejlépe vypovídá následující video. Další podrobnosti naleznete zde a na stejném odkazu ji můžete také zakoupit za 23,99 dolarů. Při použití slevového kupónu ve tvaru OUKUIPC720P cena klesne na 21,99 dolarů.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.