Kehan Cubecam kamera v předprodeji za 99,99 dolarů

Líbil se vám článek? Sdílejte ho!

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email
Kehan CubeCam

Čínská společnost Kehan bude dobře známá asi jen těm, kteří se zajímají o akční kamery. Kehan se totiž zaměřila především na výrobu kamer, které jsou malé, snadno přenositelné a použitelné všude tam, kde by velká kamera zabrala spoustu místa.

 

Jejich posledním počinem je Kehan CubeCam, která má v názvu ještě podtitul Wearable. Ta se aktuálně nachází v předprodejích za příjemných 99,99 dolarů. Je malá, skladná a bez problémů se vejde do kapsy nebo do kabelky. Její rozměry jsou 41 x 41 x 13 mm při hmotnosti 24,5 gramu.

kehan-cubecam-2

Kehan CubeCam podporuje jak natáčení videa, tak běžné focení a lze ji jednoduše spárovat s chytrým telefonem, na kterém následně vidíte snímaný záběr. Objektiv má světelnost f/2.5 a 120° úhel záběru. Baterie by měla vydržet na jedno nabití zhruba 2,5 hodiny natáčení videa.

Kehan CubeCam

Video lze natáčet v rozlišení 1280 x 720px (30fps), běžné snímky lze nafotit ve stejném rozlišení. Najdeme zde podporu Micro-SD karet do velikosti 64 GB. Nechybí Micro-USB 2.0 a Wi-Fi 802.11b/g/n. Kehan CubeCam je kompatibilní s Android 4.0 a výše a iOS 8.0 a výše.

Kehan CubeCam je k mání zde a na stejném odkazu naleznete také veškeré specifikace. Předprodej potrvá do 30. září/septembra.

%d bloggers like this: