V oboru RC modelů se pohybujeme od roku 2010, kdy jsme založili e-shop RCprofi.cz. Ve stejném roce jsme založili také e-shop RCprofi.sk pro naše slovenské zákazníky. Od počátku existence evidujeme více než 12 000 vyřízených objednávek. Naše nabídka, kterou neustále rozšiřujeme, čítá aktuálně přes 10 000 položek. Nemusíte se tak obávat, že byste si u nás nevybrali.

Naše nabídka

V posledních letech se zaměřujeme především na drony, kterých máme v nabídce více než 100 typů. Můžeme se tak pyšnit jednou z nejširších nabídek dronů v České republice i na Slovensku. Nejžádanějším typem jsou bezesporu drony s online přenosem do mobilního telefonu nebo tabletu, které umí natáčet v rozlišení full HD. Některé typy točí dokonce v ultra HD rozlišení.

Samozřejmě u nás naleznete také ostatní typy RC modelů. Naše nabídka obsahuje následující modely:

RC auta
RC vrtulníky
RC letadla
RC tanky
RC lodě
RC pracovní stroje
a další speciální typy

Poradenství při výběru RC modelů

Do naší modelářské poradny neustále přidáváme tematické články, ve kterých vysvětlujeme základní problematiku jednotlivých typů RC modelů. Po přečtení pro vás bude výběr RC modelu snadnou záležitostí.

Natáčíme pro vás také videa, abyste měli přesnou představu o fungování konkrétních typů modelů.

Ale pozor, rádi vám poradíme i osobně! Můžete se na nás kdykoliv obrátit telefonicky,
e-mailem, prostřednictvím online chatu nebo nás navštívit v centrále e-shopu v Chrudimi. Zde si můžete modely prohlédnout osobně a zároveň vám vybrané typy představíme při provozu.

Rozhodně však nečekejte, že vám vybereme konkrétní typ, než byste řekli švec. Nejprve po vás budeme chtít základní informace o tom, co od modelu očekáváte, jaké jsou vaše představy, kdo ho bude používat, kde ho budete používat, atd. S přihlédnutím k vašim požadavkům vám vybereme model přesně na míru. Budete tak mít jistotu, že jste vybrali správně.

Nejsme hypermarket ani trhovci

Často se setkáváme s názorem, že je nejlepší nakupovat RC modely v hypermarketech nebo u trhovců. Hlavní důvodem je cena. Nepopírám, že jsou obvykle levnější. Nicméně je důležité si uvědomit, co za tu nižší cenu obdržíte. Jedná se skoro bez výjimky pouze o samotný RC model. Poradenství neexistuje, servis existuje málokdy, pozáruční servis je z říše snů a dostupnost náhradních dílů je z kategorie scifi. Takže v podstatě koupíte model a pokud nastane nějaký problém, můžete ho tak maximálně hodit do koše.

Servis

Provádíme vlastní záruční servis a zároveň spolupracujeme s autorizovanými servisy jednotlivých značek, které máme v nabídce. Na vaše četné žádosti provádíme také pozáruční servis. A to i modelů, které nejsou zakoupené u nás. Takže nám klidně dejte na opravu jakýkoliv model, určitě vás s ním nevyženeme ze dveří.

Náhradní díly

Je třeba si uvědomit, že RC modely nejsou nerozbitné. Takže se občas může stát, že po nějakém nárazu nebo pádu budete potřebovat náhradní díly. V našem e-shopu naleznete náhradní díly k naprosté většině modelů. Pokud byste potřebný náhradní díl nenašli, kontaktujte nás.

Podpora dětských dnů

Každoročně se zúčastňujeme dětských dnů a táborů. Dovezeme hromadu aut na dálkové ovládání, připravíme dráhu a děti si tam mohou celé odpoledne dovádět. Zároveň přispíváme na tyto akce materiálově ve smyslu dárků pro děti. Pokud byste měli zájem o tuto podporu, kontaktujte nás. Rádi vás navštívíme.

Ostatní důvody by měly být samozřejmostí. Pro jistotu je ale vypíšu.

  • Okamžitá expedice.
  • Obvyklá doba doručení do 24 hodin. V případě zboží na externím skladě do 48 hodin.
  • Doprava zdarma při objednávce nad 2 999 Kč.
  • Poštovné od 79 Kč.
  • Možnost platby online kartou, převodem nebo na dobírku.

Těšíme se na vaši návštěvu ať už v e-shopu, nebo v naší prodejně v Chrudimi.