Kamera Elephone Elecam Explorer Elite 4K v prodeji. Známe cenu!

Líbil se vám článek? Sdílejte ho!

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email

Jestliže plánujete nákup akční kamery, mohla by vás zaujmout i kamera Elephone EleCam Explorer Elite 4K, která se objevila v nabídce obchodu Gearbest.com.

O této kameře jsme již před nedávnem psali a také se nám podařilo dohledat i první snímky z kamery Elephone EleCam Explorer Elite 4K. Nyní již ale máme kompletní specifikace, a to včetně ceny.

Kamera Elephone EleCam Explorer Elite 4K disponuje čipem Novatek 96660 a snímačem Sony IMX078. Díky tomu je schopná natáčet při maximálním rozlišení 4K a 24 snímcích za vteřinu. Kamera zabere scénu v rozmezí až 170°, ale pokud zrovna neholdujete efektu rybího oka, je možné úhel nastavit, a to 140°, 110° a 70°. Výhodou je jistě i gyroskopická stabilizace obrazu, která má za úkol minimalizovat otřesy. Zadní straně dominuje dvou palcový displej s rozlišením 960 x 240 pixelů. Baterie s kapacitou 1050 mAh zvládne až 75 minut provozu.

Elephone sliboval, že nasadí agresivní cenovku a svůj slib dodržel. Kamera Elephone EleCam Explorer Elite 4K je totiž dostupná, podržte se, za 79,99$. V balení je, tak jako u jiných Elephone kamer, hromada příslušenství.

%d bloggers like this: