Unboxing SJCAM M10 Cube – další kostka na holení

Líbil se vám článek? Sdílejte ho!

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email

Po včerejším představení kamerky Polaroid Cube přichází řada na kameru známého producenta SJCAM M10 Cube, jenž nám taktéž poskytl prodejce Kamerov.cz. Tyto dvě kamery se v připravované recenzi postaví proti sobě. Už máte tip na vítěze tohoto duelu?

SJCAM M10 Cube oproti kamerce Polaroid Cube dorazil v pevné kartonové krabičce z recyklovaného papíru v níž se ukrývají další tři krabičky. Najdeme v nich jak kameru, tak spoustu příslušenství. Nějak nechápu proč dvě ze tří krabiček ukrývají příslušenství. Nestačila by jedna na kameru a jedna na příslušenství? Buďme ale rádi, že tady to příslušenství je a to v hojném počtu.

Jak název kamery napovídá, opět se jedná o kameru tvarem připomínající spíše kostku, jejíž rozměry jsou 4,8 x 4,3 x 4,3 cm. Na těle je hned pětice ovládacích tlačítek a hlavně 1,5 palcový displej. Po pár dnech testování můžu s jistotou potvrdit, že ovládání i přes počet tlačítek je mnohem snadnější u kamery M10 Cube. Kamerka je bytelnější než Polaroid Cube a zpracována je velmi dobře.

Blíže se na ni podíváme až v recenzi.

%d bloggers like this: