Po včerejším představení kamerky Polaroid Cube přichází řada na kameru známého producenta SJCAM M10 Cube, jenž nám taktéž poskytl prodejce Kamerov.cz. Tyto dvě kamery se v připravované recenzi postaví proti sobě. Už máte tip na vítěze tohoto duelu?

SJCAM M10 Cube oproti kamerce Polaroid Cube dorazil v pevné kartonové krabičce z recyklovaného papíru v níž se ukrývají další tři krabičky. Najdeme v nich jak kameru, tak spoustu příslušenství. Nějak nechápu proč dvě ze tří krabiček ukrývají příslušenství. Nestačila by jedna na kameru a jedna na příslušenství? Buďme ale rádi, že tady to příslušenství je a to v hojném počtu.

Jak název kamery napovídá, opět se jedná o kameru tvarem připomínající spíše kostku, jejíž rozměry jsou 4,8 x 4,3 x 4,3 cm. Na těle je hned pětice ovládacích tlačítek a hlavně 1,5 palcový displej. Po pár dnech testování můžu s jistotou potvrdit, že ovládání i přes počet tlačítek je mnohem snadnější u kamery M10 Cube. Kamerka je bytelnější než Polaroid Cube a zpracována je velmi dobře.

Blíže se na ni podíváme až v recenzi.