Unboxing Polaroid Cube – akční kostka od Polaroidu

Líbil se vám článek? Sdílejte ho!

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email

Pozorným návštěvníkům těchto stránek jistě neuniklo, že k nám do redakce dorazily další akční kamerky určené k recenzím. Obě kamery nám zapůjčil internetový obchod Kamerov.cz za což mu tímto děkujeme.

O jaké kamery se jedná? Jak název tohoto článku napovídá, tak jednou je miniaturní kamera Polaroid Cube a druhou je SJCAM M10 Cube. Tyto kamery mají podobnou cenu, takže je v recenzi postavíme proti sobě a poradíme vám, jaká kamera z těchto je lepší volbou.

Dnes si představíme menší a o kapku levnější Polaroid Cube s rozměry 35 x 35 x 35 mm. Tato kamerka dorazila v průhledné plastové krabičce, která je docela křehká a dlouhá cesta, jak lze vidět na fotografiích, jí dala dost zabrat. Samotná kamerka naštěstí přežila bez újmy a nic nám nebrání v jejím představení a následném testování.

Polaroid Cube je postavena na stojánku, kde drží za pomoci magnetu na spodní straně. Najdeme zde ještě návod k použití a krátký USB kabel. Kdo by čekal alespoň jeden držák má smůlu.

Kamerka Polaroid Cube je designově povedená. Tělo je pogumováno a na omak je velmi příjemné a vypadá, že přežije i menší pády. Do vody ji ale bez pouzdra rozhodně nedávejte. Kamera odolá, dle výrobce, jen stříkající vodě. Na horní straně je jediné ovládací tlačítko a hned je jasné, že ovládání nebude zrovna komfortní. Na spodní straně je již zmíněný magnet, který kameru bez problému udrží i na kapotě auta. Skvělý nápad, jenže jeden magnet nenahradí spoustu příslušenství, jenž je u konkurence v základu běžné. Vzadu je pak krytka konektorů, která také není zrovna prakticky řešená. Dostaneme se pod ni třeba mincí. Pod krytem se skrývá microUSB konektor, slot na paměťovou kartu a přepínač mezi fullHD a HD rozlišením.

Více si o kamerce řekneme až v recenzi.

%d bloggers like this: