Hledáte malý dron, který vás nebude na cestách omezovat? Navíc je váš rozpočet omezený? Tak se s námi pojďte podívat na dron XT6 Mini, který je nabízen v několika variantách, které se liší rozlišením kamery a taky obsahem balení. My si představíme verzi se 4K kamerou, 2 bateriemi a transportním pouzdrem, který vyjde při koupi z evropského skladu jen na 58$.

Za poměrně nízkou částku tak pořídíte dron hned se 2 kamerami. Ta přední má 4K rozlišení a je ji možné naklápět pouze vertikálně a to o 90°. Spodní kamera, která slouží i jako poziční systém pak má FullHD rozlišení. Přenos obrazu funguje na vzdálenost 100 metrů a 500 mAh baterie by měla mít dostatek energie na 12 minut letu.

dron XT6 Mini se 4K kamerou

Dron můžete ovládat jak přiloženým ovladačem tak i třeba naklápěním smartphonu. Konstrukce dronu je skládací a tak jej z původních 15x 18 x 4 cm snadno poskládáte na 5 x 8 x 4 cm. Cena za dron z evropského skladu se dvěma bateriemi a přepravním pouzdrem je 58$. Vybírat ale můžete z několika dalších variant. Všechny najdete na této stránce.