XT6 Mini – miniaturní a levný dron se 4K kamerou

Líbil se vám článek? Sdílejte ho!

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email
dron XT6 Mini

Hledáte malý dron, který vás nebude na cestách omezovat? Navíc je váš rozpočet omezený? Tak se s námi pojďte podívat na dron XT6 Mini, který je nabízen v několika variantách, které se liší rozlišením kamery a taky obsahem balení. My si představíme verzi se 4K kamerou, 2 bateriemi a transportním pouzdrem, který vyjde při koupi z evropského skladu jen na 58$.

Za poměrně nízkou částku tak pořídíte dron hned se 2 kamerami. Ta přední má 4K rozlišení a je ji možné naklápět pouze vertikálně a to o 90°. Spodní kamera, která slouží i jako poziční systém pak má FullHD rozlišení. Přenos obrazu funguje na vzdálenost 100 metrů a 500 mAh baterie by měla mít dostatek energie na 12 minut letu.

dron XT6 Mini se 4K kamerou

Dron můžete ovládat jak přiloženým ovladačem tak i třeba naklápěním smartphonu. Konstrukce dronu je skládací a tak jej z původních 15x 18 x 4 cm snadno poskládáte na 5 x 8 x 4 cm. Cena za dron z evropského skladu se dvěma bateriemi a přepravním pouzdrem je 58$. Vybírat ale můžete z několika dalších variant. Všechny najdete na této stránce.

%d bloggers like this: