Máme pro vás slevu, která se jen tak neodmítá. Podařilo se nám totiž sehnat slevový kód na DJI Mavic 2 Zoom, který koupíte jen za 999$. Akce je časově omezená a tak s nákupem příliš neotálejte.

DJI Mavic 2 Zoom je osazen 12 MPx snímačem, který je stabilizován mechanickým gimbalem a co je hlavní, tak si poradí s dvojnásobným optickým zoomem. Pokud si vystačíte s FullHD rozlišením, tak můžete využít až 4-násobný bezztrátový zoom. Videa je možné natáčet v rozlišeních 4K/30 fps,  2.7K/60 fps a FullHD/120 fps. Zajímavá je i nová funkce Dolly Zoom, která udělá vaše videa ještě víc atraktivní.

DJI Mavic 2 Zoom - kamera

Doba letu u dronu DJI Mavic 2 Zoom je cca 31 minut a maximální rychlost je 72 km/h. Dosah přenosu obrazu na smartphone je funkční až na vzdálenost 8 kilometrů. Pro bezpečnější let je dron osazen GPS a senzory pro rozpoznání překážek, které vidí do všech stran.

DJI Mavic 2 ZoomPro cenu 999$ stačí kliknout sem. Pokud toužíte po Fly More Combo sadě se 2 bateriemi a kupou příslušenství, tak ji najdete zde. Při koupi nezapomeňte zvolit dopravu EU Express pro doručení bez DPH. Pokud vám není cokoliv jasné, neváhejte nám napsat.