TOP 10 článků o dronech v roce 2018

Líbil se vám článek? Sdílejte ho!

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email

Loučení s rokem 2018 už je za námi, přesto se ještě jednou ohlédneme zpět a ukážeme vám TOP 10 článků o dronech, které byli v roce 2018 nejčtenější. Pokud vás zajímá, jaké články u vás vedli v roce 2017, klikněte sem.

10. Automatizujte si DJI Go! Teď už před letem na nic nezapomenete

Návod jak si pomocí aplikace Tasker automatizovat jednotlivé úkony před letem. Aplikace Tasker po spuštění aplikace DJI Go automaticky zvedne jas na maximum, vypne Bluetooth a data. Možností je ale mnohem více a automatizovat lze v podstatě cokoliv. Článek najdete zde.

Jak na DJI Go 4 s aplikaí tasker?

9. Recenze DJI Mavic Pro Fly More Combo

Přestože jsme publikovali recenzi dronu DJI Mavic Pro už v srpnu 2017, tak se článek probojoval na krásné 9. místo. Není se čemu divit. Mavic Pro má stále co nabídnout a jedná se o jeden z nejprodávanějších dronů od DJI. Recenzi najdete zde.

Unboxing DJI Mavic Pro

8. Bezpečný nákup z Číny – kde koupit dron a další elektroniku?

Nákup z Číny má jednu velkou výhodu a tou je nízká cena. Při nákupu doporučujeme vybírat spolehlivé a ověřené prodejce. Na tohle téma jsme se zaměřili v tomto článku a to včetně návodu, jak založit PayPal.

jak na sledování zásilek ze zahraničí

7. Jak postavit závodní dron – znovu a lépe

Pokud máte rádi rychlost, tak jsou FPV koptéry tou pravou volbou. Šílené zrychlení, obrovská rychlost a adrenalin. Díky této kombinaci se stal návod na stavbu závodní koptéry 7. nejčtenějším článkem roku 2018.

6. Jak postavit závodní dron – montáž

Ještě o trošku lépe si vedl návod, kde se dozvíte jak jednotlivé komponenty drony k sobě zapojit, na co si dát pozor a co nedělat. Celý článek najdete zde.

5. Jak na drony DJI – předletová příprava

Tento článek se podrobně věnuje předletové kontrole u dronu DJI Mavic Pro, ale lze jej využít i pro ostatní drony. Celý článek najdete zde.

Jak na DJI Mavic

4. Návody pro DJI Spark na jednom místě

Dron DJI Spark je další z populárních dronů, který zaujme nízkou cenou a malými rozměry. I přesto však nabídne kvalitní kameru a spoustu dalších funkcí. Právě díky oblibě tohoto dronu jsme sepsali článek, kde najdete vše, co potřebujete o Sparkovi vědět.

návody pro DJI Spark

3. Jak funguje doprava EU Express

Gearbest je jeden z největších a nejoblíbenějších čínských prodejců a to i díky dopravě EU Express. Pokud totiž při koupi zvolíte tento typ dopravy, tak za vás prodejce uhradí veškeré celní poplatky a tak je cena vždy konečná. Gearbest tímto ukončil zdlouhavé celní řízení a doplatek DPH a cla, které doposud hradil zákazník. Více o této revoluční dopravě zde.

2. Jak na DJI Go a DJI Mavic Pro – instruktáž a návody

Připravili jsme si pro vás článek, ve kterém vás odkážeme na návody pro DJI Mavic Pro a DJI Go. Přiložená videa jsou v anglickém jazyce, ale věřím, že vám to problém dělat nebude. Začneme s videi s trochou teorie, budeme pokračovat předletovou kontrolou a vlastně se budete moci celkově podívat, jak na DJI GO tak na DJI Mavic Pro. Více v tomto článku.

Jak na DJI1. Recenze DJI Tello – nový král nižší třídy

Nejčtenějším článkem roku 2018 se stala recenze dronu DJI Tello. Tello zaujme nízkou cenou, malými rozměry a taky dlouho výdrží na baterii. Výstup z kamery ale taky není k zahození. Celou recenzi najdete zde.

DJI Tello

A jaký byl váš nejoblíbenější článek o dronech?

%d bloggers like this: